Predstavte potraviny v tom najlepšom svetle so svetelnými receptami LED osvetlenia pre čerstvé potraviny

Prehľad výhod pre čerstvé potraviny

Výhody pre čerstvé potraviny

Najlepšia prezentácia

Podľa prieskumu si ľudia pamätajú farby čerstvých potravín ako sýtejšie, než v skutočnosti sú. A pokiaľ ide o vlastný výber produktu, preferencie spotrebiteľov idú ešte ďalej. Požadujú farby, ktoré sú ešte sýtejšie, než si pamätajú. Správny svetelný recept tak môže optimalizovať vzhľad potravín a zvýšiť ich predaj. 

Zachovanie kvality

Zlé osvetlenie ovplyvňuje kvalitu čerstvých produktov. Správny svetelný recept pomáha udržať potraviny dlhšie čerstvé, čo znamená dlhšiu trvanlivosť a menej odpadu.

Vytvorte nezabudnuteľný zážitok

Svetelné recepty LED osvetlenia pre čerstvé potraviny môžu byť kľúčom k úspechu vo vašom oddelení čerstvých potravín, pretože zlepšujú prezentáciu aj kvalitu vašich produktov, ktoré najrýchlejšie podliehajú skaze.

Čo umožňujú svetelné recepty LED osvetlenia pre čerstvé potraviny

Nakupujúci zo skúsenosti vedia, že keď jedlo dobre vyzerá, bude aj dobre chutiť. Prezrite si naše portfólio svetlených receptov LED osvetlenia, ktoré predstavia vaše čerstvé potraviny v tom najlepšom svetle a súčasne pomôžu minimalizovať odpad. 

Nádherné nakrájané mäso

Výskumy ukazujú, že zákazníci dávajú prednosť mäsovým výrobkom s intenzívnou, sýtou farbou. Naše LED svietidlá so svetelným receptom Rose pre čerstvé potraviny boli špeciálne vyvinuté v spolupráci s maloobchodníkmi a špecialistami na mäsové výrobky, aby zvýraznili červenú farbu mäsa a spomalili zmenu farby, čo vedie k znižovaniu odpadu.

Optimálne osvetlenie pre čerstvé ryby

Čerstvosť podporuje rast obchodov. Či už ide o mäso alebo syr, ovocie a zeleninu, ryby alebo morské plody, čerstvé potraviny neustále priťahujú zákazníkov do kamenných obchodov. Čím čerstvejšie jedlo vyzerá, tým väčšia pozornosť sa mu venuje.

Ovocie a zelenina

Práve v oddelení čerstvých potravín sa upevňuje lojalita nakupujúcich. Je často hlavným dôvodom, prečo sa do obchodu vybrali. Ovocie a zelenina však obsahujú živé pletivá, a preto sa s nimi spájajú špecifické problémy.

Chuťovo výrazný, krémový syr

Keď je syr vystavený svetlu, tuky v ňom začínajú oxidovať – najskôr sa zmení jeho vzhľad a potom negatívne ovplyvňuje chuť. Náš program Champagne pre čerstvé potraviny túto chúlostivú delikatesu krásne prezentuje a súčasne zachováva jej maximálnu čerstvosť a kvalitu.

Dokonalé zemiaky

Svetlo zohráva dôležitú úlohu pri zelenaní zemiakov: pri správnom skladovaní v tme k zozeleneniu nedochádza. To v supermarkete, samozrejme, nie je možné. Náš program osvetlenia vám pomôže udržať zemiaky v čo najčerstvejšom stave.

Krásny chlieb a pečivo

Nič sa nevyrovná vôni čerstvého chleba a ešte teplých rohlíkov z rúry. Osvetlenie pritom môže zvýšiť ich atraktivitu. Vďaka LED svietidlám s programom Champagne pre čerstvé potraviny vyzerá chlieb chrumkavo, chutne a neodolateľne.

Prípady

EDEKA Hamburg

Inštalácia LED osvetlenia ovládaného softvérom Interact Retail umožnila vytvoriť atraktívnejšie prostredie na nakupovanie v supermarkete EDEKA Hamburg.

Kontakt

S otázkami sa obráťte na naše miestne kontaktné stredisko.

Súbory na stiahnutie

Viac o osvetlení pre...