Nástroje a literatúra

Podpora vašich projektov osvetlenia

Spoločnosť Philips má k dispozícii rozsiahly rad nástrojov, ktoré vám môžu pomôcť so všetkými projektmi osvetlenia. Disponujeme nástrojom, ktorý uspokoja vaše potreby bez ohľadu na požiadavky, či už ide o osvetlenie rodinného domu, alebo rozsiahleho priemyselného areálu, prípadne stavby akejkoľvek inej veľkosti.

S naším softvérom na simuláciu osvetlenia, ako sú moduly doplnkov pre systémy DIALux, Relux a Autodesk 3ds MAX design, môžete navrhnúť to správne osvetlenie. Môžete si tiež vybrať z našich mobilných aplikácií, ktoré sme navrhli tak, aby vám poskytli všetky informácie, ktoré potrebujete na cestách. A náš online katalóg produktov podrobne predstavuje celý sortiment spoločnosti Philips, vďaka čomu máte istotu, že vždy nájdete produkt, ktorý splní vaše požiadavky.

Softvér na simuláciu osvetlenia

Doplnok pre programy DIALux, Relux a 3ds Max

Tu si môžete prevziať najnovší doplnok osvetľovacieho softvéru pre aplikácie Dialux, Relux a 3ds Max Design. Mimoriadne si tým uľahčíte vyhľadanie toho správneho svietidla pre svoj projekt osvetlenia.

Knižnica programu Revit

V spoločnosti Philips sa vás usilujeme podporovať tým najlepším možným spôsobom. Ponúkame preto súbory Revit vyvinuté s dôrazom na flexibilitu. Naše modely sme vytvorili ako škálovateľné a obohatili sme ich o nevyhnutné vlastnosti, ktoré vám umožnia prispôsobiť si model vlastným potrebám.

3D knižnica vonkajších svietidiel

Tu si môžete stiahnuť najnovšie 3D súbory vo formáte dwg z nášho portfólia vonkajších svietidiel. Súbory môžete jednoducho načítať do programu na 3D vykresľovanie a vytvoriť vizualizácie mestského prostredia pre pripravovaný projekt vonkajšieho osvetlenia.

Nástroje

Naše mobilné aplikácie

HUE – spotrebiteľské osvetlenie
Aplikácia servisných značiek

PC aplikácia Mini300 LED

Pohybový snímač so snímaním hladiny denného svetla zaistí výraznejšiu úsporu energie. Naša PC aplikácia Mini 300 LED gen2 prináša používateľom možnosti riadenia, ktoré iné svietidlá neumožňujú.

HUE – spotrebiteľské osvetlenie
Aplikácia servisných značiek

Servisná značka

V oblasti vonkajšieho osvetlenia sa stále častejšie presadzujú LED svietidlá, a to vďaka vysokým úrovniam kvality svetla a energetickej účinnosti LED technológie. Avšak údržba LED svietidiel je v porovnaní s tradičnými svietidlami zložitejšia. Vyžaduje iné kompetencie a postupy. Z dôvodu zaistenia bezpečnosti a efektivity sa navyše zvyšuje tlak na rýchle vyhľadávanie a opravy porúch.

Všetky svietidlá novej generácie od spoločnosti Philips, stĺpy a škatule, v ktorých sa dodávajú, obsahujú servisný štítok jedinečného identifikačného systému založeného na QR kódoch, ktorý umožňuje identifikovať každý jednotlivý produkt. 

Stiahnite si aplikáciu Philips Service tag ešte dnes a začnite využívať príslušné informácie a služby priamo na mieste.

Inšpirovali ste sa?

Kontaktujte nás

S otázkami alebo požiadavkami sa obráťte na naše miestne kontaktné stredisko.

Predajné miesta

Zistite, u ktorého najbližšieho distribútora alebo partnera si môžete zakúpiť naše produkty.