Stagnácia alebo inovácia?

Osvetľujeme cestu k jasnejšiemu pracovisku

Ľudia. Úspech vašej firmy závisí od ľudí. Riadne osvetlenie ich môže inšpirovať k vyšším výkonom a poskytnúť im lepší pocit z práce.

Systém prepojeného osvetlenia predstavujú LED svetlá s integrovanými snímačmi, prepojené s aplikáciou a ponúkajúce úplne nové príležitosti. V tých najväčších spoločnostiach sa už uplatňuje, teraz je však k dispozícii aj pre malé a stredne veľké firmy s až 200 svetelnými bodmi.

Nový systém Interact Pro je bezdrôtové riešenie za prijateľnú cenu určené pre jednotlivé kroky na ceste malých a stredne veľkých firiem k inteligentnému osvetleniu. Obsahuje tri úrovne, z ktorých každá poskytuje to najlepšie riešenie pre aktuálne potreby zákazníka. Systém je navyše plne škálovateľný a dá sa jednoducho modernizovať, keď sa zmenia obchodné požiadavky, z inteligentného osvetlenia na mimoriadne inteligentné osvetlenie.

Inštalačný technik systému Philips 2018 Interact a koncový používateľ v kancelárii

Prepojené osvetlenie začína systémom Interact Pro

Systém Interact Pro možno jednoducho namontovať, pretože nevyžaduje samostatné antény, vysielacie skrine ani signálové káble, zatiaľ čo jeho nastavenie urýchľuje intuitívna aplikácia Interact Pro. Systém vám ponúka možnosť stať sa dôveryhodným poradcom zákazníka prostredníctvom efektívnej poinštalačnej služby, ktorá využíva neoceniteľné údaje získavané z ovládacieho panela Interact Pro.

Všetko, čo potrebujete: Interact Ready

Staňte sa odborníkom na osvetlenie

Signify Lighting Academy je vzdelávacia platforma, na ktorej nájdete všetky relevantné vzdelávacie zdroje, väčšinou s hodnotiacimi testami (certifikátmi). Preskúmajte naše najnovšie školenia, s ktorými sa môžete stať certifikovanými montážnymi technikmi inteligentného osvetlenia.

Obchodné školenie

Táto cesta sa zameriava na funkcie a výhody verzií produktov, ktoré fungujú samostatne, a tých, ktoré sú pripojené k bráne. Ak sa chcete zaoberať aj aspektom internetu vecí (IoT), obráťte sa na obchodného zástupcu spoločnosti Signify, ktorý vám môže sprístupniť presne zamerané školenie.

Technické vzdelávanie

V rámci tohto školenia sa naučíte, ako začať pracovať s aplikáciou a sprevádzkovať rôzne funkcie na úrovniach Foundation (základná) a Advanced (pokročilá).

Vyhľadanie distribútora

Vyhľadajte najbližšieho distribútora alebo partnera.

Kontaktujte nás

Máte otázky? Neváhajte nás kontaktovať.