Platforma Lighting Academy sa presunula na web spoločnosti Signify

Obrázok Lighting Academy

Vzdelávacie materiály pre osvetlenie sú teraz k dispozícii na webe Signify

Signify Lighting Academy ponúka ucelený rad výukových materiálov všetkým, ktorí si chcú rozšíriť svoje znalosti o osvetlení. Usilujeme sa preklenúť priepasť medzi špičkovými inováciami v oblasti osvetlenia a prakticky použiteľnými riešeniami požadovanými profesionálmi, pričom vzdelávanie je nevyhnutnou súčasťou tohto procesu. Svetoví odborníci a profesionáli venujúci sa osvetleniu pripravujú vzdelávacie materiály od mesačných webinárov až po akcie zamerané na osvetlenie. Samoštúdium je s ich pomocou jednoduchšie než v minulosti. Posvieťte si na to!

Viac informácií o platforme Signify Lighting Academy

Preskúmajte, čo môže Signify Lighting Academy ponúknuť s cieľom zlepšiť vaše znalosti v odvetví osvetlenia. 

Webináre o osvetlení

Každý mesiac ponúkame všetkým záujemcom príležitosť zúčastniť sa našich webinárov a zoznámiť sa s inováciami v odvetví osvetlenia, ako je UV-C dezinfekcia alebo 3D tlač.

The Science of Lighting

The Science of Lighting je pútavé čítanie pre každého, kto má vo svojej profesii niečo spoločné s osvetlením. Poskytuje základné znalosti o svetle a osvetlení, jeho povahe a správaní.

Majte najnovšie informácie

Prihláste sa na odber nášho bulletinu, aby ste mali vždy najnovšie informácie o nadchádzajúcich webinároch, podujatiach, nových výukových materiáloch a pod.

Všetky najnovšie informácie o našich nadchádzajúcich podujatiach, súťažiach a mesačných webinároch sú k dispozícii na našich sociálnych sieťach.