DigiStreet

Inovácia v oblasti osvetlenia ciest

Osvetlenie ciest a ulíc sa mení na digitálne

V súvislosti s rýchlou urbanizáciou a ďalekosiahlymi spoločenskými a technologickými zmenami čelia mestské orgány zložitej výzve: ako vytvoriť bezpečné, atraktívne a udržateľné mestské prostredie v čase výrazných rozpočtových a zdrojových obmedzení. Jedným z dôsledkov tejto situácie je skutočnosť, že obce musia zo svojej infraštruktúry osvetlenia vyťažiť maximálnu hodnotu, a funkcie, ktoré boli predtým "spríjemnením", sa rýchlo stávajú nevyhnutnosťou.

S digitalizáciou vonkajšieho osvetlenia dochádza k zlúčeniu LED svetelných zdrojov, svietidiel, ovládacích prvkov osvetlenia, snímačov a softvéru do inteligentných integrovaných riešení, ktoré sa prispôsobujú dynamicky sa meniacemu rozsahu mestských aktivít. Využitie digitálneho potenciálu technológie LED svietidiel umožní mestským orgánom nielen šetriť energiu a náklady na údržbu, ale dosiahnuť aj ambiciózny cieľ - vytvárať mestské prostredie s priaznivými podmienkami pre život všetkých občanov.

Kliknutím na obrázok zobrazíte túto infografiku v plnej veľkosti.

Zoznámenie s DigiStreet

DigiStreet je prvý rad svietidiel pre osvetlenie ciest a ulíc, ktorý umožňuje šetriť energiu a zdroje, optimalizovať efektivitu údržby, a je pripravený na digitálny vek. Svietidlá boli navrhnuté výhradne pre využitie na cestách a uliciach, preto predstavujú skvelú voľbu pre mestá, ktoré chcú prejsť na účinné LED osvetlenie s dlhou životnosťou. Svietidlá DigiStreet sú v ponuke v niekoľkých prevedeniach a s rôznou optikou. Možno ich využiť v rôznorodých podmienkach, a preto sú ideálnou voľbou pre verejné osvetlenie.

Prečo sú svietidlá DigiStreet optimálnou voľbou?

Kompletný rad pre osvetlenie ciest a ulíc, ktorý využíva vysokovýkonnú optiku optimalizovanú pre LEDGINE.

Architektúra System ready navrhnutá pre inteligentné mestá

Architektúry System ready

Digitálna revolúcia a IoT (internet vecí) predstavujú pre mestá veľmi zaujímavé príležitosti, ako využiť budúce inovácie v oblasti konektivity. Technologický pokrok napreduje rýchlo a tak môže byť ťažké spraviť rozhodnutie, kedy sa pripojiť. Architektúra System ready funguje ako poistka pre budúcnosť - budete z nej ťažiť, keď bude vaše mesto pripravené pripojiť sa k technologickému pokroku. Je navrhnutá tak, aby spolupracovala s uznávanými, na budúcnosť pripravenými ovládačmi a snímačmi, ktoré majú potenciál zvyšovať energetickú účinnosť a zhromažďovať rôzne typy dát. Až na to budete pripravení, ľahko vstúpite do sveta osvetlenia využívajúceho snímače.

DigiStreet

Vyberte si DigiStreet

DigiStreet je prvý rad svietidiel s architektúrou System ready. Môžu byť vybavené univerzálnym konektorom na hornej a spodnej strane svietidla, takže na aktiváciu nových aplikácií stačí len nacvaknúť ovládače alebo snímače na miesto. Môžete tak bez akýchkoľvek problémov inštalovať svietidlá už dnes a ovládače alebo snímače namontovať neskôr.

Svietidlá Philips s architektúrou System ready využívajú najmodernejšie architektúry a komponenty. Vzhľadom na získanú certifikáciu SR sú kompatibilné so všetkými komponentmi predstavenými v rámci programu SR. Sú tiež vybavené štandardizovanými konektormi (konektor Zhaga SR a konektor ANSI 7-pin NEMA). Vďaka tomu budete vždy pripravení na najnovšie inovácie, ktoré vám umožnia plne využívať schopnosti infraštruktúry osvetlenia. 

DigiStreet

Pripojenie je možné už dnes.

Svietidlá s architektúrou System ready sú síce skonštruované pre budúcnosť, ale už dnes môžete využívať výhody komplexného systému na správu osvetlenia ciest a ulíc ako je CityTouch. Komplexný systém riadenia pouličného osvetlenia CityTouch dokáže pomocou webových aplikácií monitorovať, merať a spravovať prepojené svietidlá, ako napríklad DigiStreet. Umožňuje ľahko vykonať analýzu, plánovanie a údržbu infraštruktúry osvetlenia. Využíva bohatú vizualizáciu dát a intuitívne riadiace nástroje, ktoré možno zobrazovať na diaľku.

Súbory na stiahnutie

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Ak máte akékoľvek obchodné otázky týkajúce sa našich systémov mestského osvetlenia, použite tento formulár.