Nanovo vytvorte zážitok pre hostí

Hlavné aspekty produktu

Miesto, ktoré si ľudia zapamätajú

Vytvorenie jedinečných a nezabudnuteľných zážitkov pre každého hosťa je zásadným predpokladom na zaistenie vernosti zákazníkov. Pre váš hospodársky výsledok je zároveň dôležitý dôraz na náklady a trvalo udržateľné riešenia. Flexibilné LED osvetlenie od spoločnosti Philips vám umožní privítať, sprevádzať a pobaviť každého návštevníka, ktorý vstúpi do vašich dverí, a pritom šetriť energiu a prevádzkové náklady. Vďaka nádhernému vzhľadu osvetlenia sa váš hotel stane nezabudnuteľnou destináciou. Okrem toho je vhodné vybaviť vašu budovu softvérom Interact Hospitality v kombinácii s našimi prepojenými svietidlami, aby ste dokázali naplno využiť schopnosti šikovných technológií.

Znížte náklady

Nižšia spotreba energie vďaka LED osvetleniu a ešte vyššie úspory prostredníctvom ovládania

Riaďte a znížte spotrebu energie využitím denného svetla

Automatické vypínanie osvetlenia v čase, keď sa priestory nevyužívajú

Zlepšite zážitok hostí

Navrhujte prívetivé, inšpirujúce miesta v rámci hotela

Premeňte svoj hotel pomocou dynamického osvetlenia pre špeciálne príležitosti

Odlíšte priestory s rôznou atmosférou pomocou vlastných svetelných motívov

Dosahujte ciele v oblasti udržateľnosti

Dosahujte ciele v oblasti udržateľnosti pomocou riešení s LED osvetlením

Znížte svoju uhlíkovú stopu pomocou produktov s podporou princípov obehového hospodárstva

Jednoduchým prispôsobením priestoru dosiahnite vyššie výnosy

Preskúmajte možnosti

Vytvorte čarovné chvíle pomocou farieb, textúry a pohybu

Objavte osvetlenie architektonických prvkov

Objavte osvetlenie architektonických prvkov

Vylepšite dizajn vašich miestností a vytvorte vizuálny zážitok v centrálnych priestoroch kombináciou svietidiel Philips s osvetlením architektonických prvkov od spoločnosti Modular Lighting Instruments. 

Svetelné scény na zlepšenie atmosféry v hotelových izbách s technológiou Interact Hospitality

Objavte prepojené osvetlenie

Softvér Interact Hospitality umožňuje transparentné riadenie prevádzky v celom zariadení v reálnom čase, vďaka čomu možno zlepšiť dojem vašich hostí, zvýšiť efektivitu personálu a šetriť energiu. Naše prepojené LED osvetlenie v spolupráci so softvérom Interact Hospitality je energeticky účinné a jeho svetelné scény vytvárajú dokonalú atmosféru vo všetkých priestoroch – od vestibulu cez reštaurácie a sálu až po izby hostí. Softvér Interact Hospitality možno integrovať s ďalšími systémami, napríklad HVAC alebo PMS, prostredníctvom jedného intuitívneho ovládacieho panela systému Interact, čo zjednodušuje prevádzku a prináša lepšie služby hosťom.

Služby v oblasti osvetlenia

Služby spojené s osvetlením spravuje spoločnosť Signify. Staráme sa o vaše osvetlenie, aby ste sa mohli sústrediť na vlastné podnikanie. Ďalšie informácie o týchto službách nájdete na webových stránkach našej spoločnosti.

Profesionálne služby

Robíme všetko, čo je v našich silách, aby sme vám od začiatku ponúkli podporu ušitú na mieru a spojením vašich ambícií a našich znalostí vám poskytli to najlepšie riešenie, ktoré vašej firme prinesie vyššiu hodnotu.

Služby počas životného cyklu

Vaša firma si zaslúži osvetlenie s dlhou životnosťou. Naša podpora sa postará o to, aby vaše systémy osvetlenia zostali dlhšie v prevádzke. Predchádza problémom skôr, než nastanú, a poskytuje rýchlu vzdialenú podporu.

Riadené služby

Zostavujeme riešenie osvetlenia šité na mieru vašim obchodným potrebám, ktoré sú jasne stanovené v podobe kľúčových ukazovateľov výkonnosti (KPI).

UV-C dezinfekcia

Je známe, že UV-C svetlo funguje ako dezinfekčný prostriedok vzduchu, vody aj povrchov. Aby sme prispeli k zaisteniu efektivity a správnemu využívaniu, poskytujeme pre rôzne fázy návrhov projektov, plánovania, montáže, prevádzky aj údržby služby v oblasti UV-C osvetlenia.

Chcete sa dozvedieť viac?

S otázkami sa obráťte na miestne kontaktné stredisko.