Oživte svoj štadión

Využite štadión naplno – vy aj fanúšikovia

Vaše priestory si zaslúžia príležitosť zažiariť. S LED osvetlením ArenaVision sa priemerný zápas premení na skutočne vzrušujúcu udalosť. Osvetlenie, ktoré neoslňuje, umožní kamerám zachytiť akciu a divákom zreteľne vidieť dianie na ihrisku. LED osvetlenie ArenaVision urobí vaše športovisko flexibilnejším, zníži náklady na osvetlenie a zvýši efektivitu jeho použitia. Pokiaľ navyše použijete naše prepojené svietidlá spoločne so systémom Interact Sports, vaše podnikanie bude podporovať technológia IoT, čo vám umožní využívanie inteligentných technológií.

Optimalizujte procesy

Znížte náklady pomocou energeticky úsporných systémov LED osvetlenia

Uľahčite si montáž a údržbu vďaka servisnému štítku svietidla, identifikačnému systému založenému na QR kódoch

Zvýšte tržby vďaka flexibilite a možnosti hosťovať rôzne typy podujatí v rovnakom priestore

Vylepšite zážitok

Zabezpečte súlad s najnovšími normami v oblasti medzinárodného televízneho vysielania

Splňte náročné požiadavky vysielania spomalených záberov vďaka technológii osvetlenia bez blikania

Zlepšite podmienky na hracej ploche vďaka vynikajúcemu podaniu, teplote a rovnomernosti farieb

Flexibilný dizajn

Zjednodušte kabeláž pomocou jedného napájača s vysokým výkonom

Využite rôzne optické možnosti pre rozličné konštrukcie štadiónov

Dosiahnite vyššiu flexibilitu s voliteľnými mriežkami na obmedzenie oslnenia

Osvetlite hraciu plochu pomocou nášho športového osvetlenia

Vdýchnite fasáde život pomocou systémov na dynamické osvetlenie architektonických prvkov

Color Kinetics

Objavte dynamické osvetlenie

Osvetlite svoje športové zariadenia a poskytnite fanúšikom inšpirujúci vizuálny zážitok kombináciou svietidiel Philips s dynamickým a farebným osvetlením architektonických prvkov od spoločnosti Color Kinetics.

Pohľad na štadión Wanda Metropolitano Stadium

Objavte prepojené osvetlenie

Inteligentné štadióny a úžasné zážitky fanúšikov sa začínajú v systéme Interact Sports. Tento systém spolupracuje s našimi prepojenými svietidlami a uľahčuje správu všetkého osvetlenia, a to vrátane osvetlenia ihrísk, zábavných priestorov, fasády štadióna a priestorov HoReKa. Na zlepšenie prevádzky alebo marketingových aktivít môžete pridať snímače IoT. Na pobavenie fanúšikov možno spúšťať prispôsobené svetelné šou pred hlavnou udalosťou, počas nej alebo po nej. Nové jedinečné reklamné príležitosti vám pomôžu prilákať sponzorov. Systém Interact Sports umožňuje vytvárať flexibilné, viacúčelové priestory, ktoré sa môžu stať novým zdrojom príjmov, lákadlom pre rôzne typy podujatí a impulzom na vytváranie nových obchodných príležitostí.

 

Služby v oblasti osvetlenia

Služby spojené s osvetlením spravuje spoločnosť Signify. Staráme sa o vaše osvetlenie, aby ste sa mohli sústrediť na vlastné podnikanie. Ďalšie informácie o týchto službách nájdete na webových stránkach našej spoločnosti.

Profesionálne služby

Robíme všetko, čo je v našich silách, aby sme vám od začiatku ponúkli podporu ušitú na mieru a spojením vašich ambícií a našich znalostí vám poskytli to najlepšie riešenie, ktoré vašej firme prinesie vyššiu hodnotu.

Služby počas životného cyklu

Vaša firma si zaslúži osvetlenie s dlhou životnosťou. Naša podpora sa postará o to, aby vaše systémy osvetlenia zostali dlhšie v prevádzke. Predchádza problémom skôr, než nastanú, a poskytuje rýchlu vzdialenú podporu.

Riadené služby

Zostavujeme riešenie osvetlenia šité na mieru vašim obchodným potrebám, ktoré sú jasne stanovené v podobe kľúčových ukazovateľov výkonnosti (KPI).

UV-C dezinfekcia

Je známe, že UV-C svetlo funguje ako dezinfekčný prostriedok vzduchu, vody aj povrchov. Aby sme prispeli k zaisteniu efektivity a správnemu využívaniu, poskytujeme pre rôzne fázy návrhov projektov, plánovania, montáže, prevádzky aj údržby služby v oblasti UV-C osvetlenia.

Prípadové štúdie

Chelsea F.C.

The installed LED pitch lighting meets the new stringent broadcast criteria of the English Premier League.

Ekinox Arena

Philips ArenaVision LED sports lighting in Ekinox Arena

Hlavné aspekty produktu

Chcete sa dozvedieť viac?

S otázkami sa obráťte na miestne kontaktné stredisko.

Osvetlenie svetlometmi pre šport a plochy