Prvé inteligentné svietidlo typu „plug and play“

Prvé inteligentné svietidlo navrhnuté na bezproblémové pripojenie

Neoklasický vzhľad nového radu Iridium gen3 zaisťuje bezproblémovú integráciu svietidiel do obytných štvrtí a okolo hlavných ciest. Nový rad Iridium gen3 vychádza z oblých tvarov svietidiel Iridium, prináša to najlepšie z novej LED technológie a zároveň v sebe odráža starší dizajn.

Pozrite si video o svietidle Iridium gen3

Iridium gen3 je prvé inteligentné svietidlo navrhnuté s dôrazom na dokonalé prepojenie. Odstraňuje nepríjemnosti súvisiace s uvádzaním do prevádzky, pretože je ho možné ihneď po montáži ovládať priamo na diaľku prostredníctvom platformy pre správu osvetlenia CityTouch. Správa osvetlenia na diaľku je teraz jednoduchá.

Svietidlo Iridium gen3 podporujúce platformu CityTouch

Iridium gen3 je inteligentné svietidlo, ktoré je súčasťou systémového prístupu IntelligentCity. Možno ho bez problémov prepojiť s platformou CityTouch vďaka integrácii všetkej inteligencie priamo do svietidla, preto nie je nutné použiť ďalšie technické prvky. Komunikácia prebieha priamo cez verejnú mobilnú sieť. Pozitívnym vedľajším efektom je skutočnosť, že svietidlo nevyžaduje žiadnu vlastnú údržbu. Navyše je celá správa prepojenia zahrnutá v našej službe, preto ako zákazník si nemusíte robiť žiadne starosti. Po pripojení k napájaniu sa na mape platformy CityTouch automaticky zobrazí svetelný bod na správnom mieste spoločne so všetkými svetelnými prostriedkami importovanými do systému a pripravenými na ovládanie na diaľku z riešenia CityTouch LightWave.

Montáž s bočným vstupom

Montáž s bočným vstupom

Montáž na vrchol stĺpa s technológiou CityTouch LightWave

Montáž na vrchol stĺpa s technológiou CityTouch LightWave

Jednoduchá inštalácia v 3 krokoch pomocou inovatívnej príruby

Jednoduchá inštalácia v 3 krokoch pomocou inovatívnej príruby

Súbory na stiahnutie

Ako vám môžem pomôcť?

Obráťte sa na nás

Ak máte akékoľvek obchodné otázky týkajúce sa našich systémov profesionálneho osvetlenia, použite tento formulár.