Osvetlenie hry

Hlavné aspekty produktu

Doprajte svojmu zariadeniu výhodu pred konkurenciou

S narastajúcou urbanizáciou a čoraz častejším sedavým životným štýlom sa zvyšuje význam rekreačných športovísk v rámci miest. Ak zlepšíte zážitok športovcov a aj divákov, budete mať príležitosť zbližovať komunity a povzbudzovať ľudí k aktívnejšiemu životnému štýlu. Naše systémy energeticky nenáročného LED osvetlenia a vzdialenej správy pomáhajú šetriť náklady na energie a súčasne zlepšovať športové prostredie a minimalizovať svetelné znečistenie okolia. Vaše športoviská môžu navyše využívať internet vecí vďaka prepojeným svietidlám, ktoré sprostredkovávajú výhody inteligentných technológií využitím systému Interact Sports.

Optimalizujte procesy

Jednoducho ovládajte osvetlenie a zaistite svetlo v čase a na mieste, kde je potrebné

Zjednodušte údržbu vďaka monitorovaniu, ktoré odhalí výpadky v celom zariadení

Znížte spotrebu energie vďaka energeticky efektívnemu LED osvetleniu, harmonogramu a riadeniu

Vylepšite zážitok

Dosiahnite vyššiu spokojnosť a pohodlie vďaka zreteľnému a rovnomernému LED osvetleniu

Zlepšite viditeľnosť, bezpečnosť a komfort športovcov a divákov

Vďaka flexibilnému osvetleniu vytvorte jedinečnú atmosféru na rôzne typy aktivít 

Zvýšte udržateľnosť

Znížením emisií CO2 podporte ekologické iniciatívy

Podporte športové príležitosti jasným energeticky úsporným LED osvetlením

Obmedzte rušivé vyžarovanie svetla pomocou vyspelých LED svetlometov s optikou 0 Tilt a s úplnými mriežkami na reguláciu nežiaduco rozptýleného svetla

Preskúmajte možnosti

Vysokovýkonné osvetľovacie sústavy pre exteriérové športy

Vysokovýkonné osvetľovacie sústavy pre interiérové športy

Riadenie osvetlenia Interact pre rekreačné športy

Objavte prepojené osvetlenie

Softvér Interact Sports pre rekreačné športy funguje s našimi prepojenými svietidlami a uľahčuje správu, monitorovanie a ovládanie prepojeného osvetlenia vo vašich športových a tréningových zariadeniach. 

Pomocou intuitívneho riadiaceho panelu môžete vopred naprogramovať vhodné nastavenie osvetlenia a vykonávať okamžité úpravy.

Takisto máte prístup k cenným údajom, pomocou ktorých môžete identifikovať príležitosti na optimalizáciu harmonogramov osvetlenia a prevádzky vo svojom zariadení.

Služby v oblasti osvetlenia

Služby spojené s osvetlením spravuje spoločnosť Signify. Staráme sa o vaše osvetlenie, aby ste sa mohli sústrediť na vlastné podnikanie. Ďalšie informácie o týchto službách nájdete na webových stránkach našej spoločnosti.

Profesionálne služby

Robíme všetko, čo je v našich silách, aby sme vám od začiatku ponúkli podporu ušitú na mieru a spojením vašich ambícií a našich znalostí vám poskytli to najlepšie riešenie, ktoré vašej firme prinesie vyššiu hodnotu.

Služby počas životného cyklu

Vaša firma si zaslúži osvetlenie s dlhou životnosťou. Naša podpora sa postará o to, aby vaše systémy osvetlenia zostali dlhšie v prevádzke. Predchádza problémom skôr, než nastanú, a poskytuje rýchlu vzdialenú podporu.

Riadené služby

Zostavujeme riešenie osvetlenia šité na mieru vašim obchodným potrebám, ktoré sú jasne stanovené v podobe kľúčových ukazovateľov výkonnosti (KPI).

UV-C dezinfekcia

Je známe, že UV-C svetlo funguje ako dezinfekčný prostriedok vzduchu, vody aj povrchov. Aby sme prispeli k zaisteniu efektivity a správnemu využívaniu, poskytujeme pre rôzne fázy návrhov projektov, plánovania, montáže, prevádzky aj údržby služby v oblasti UV-C osvetlenia.

Prípadové štúdie

Akvapark Park Wodny

Pre akvapark Park Wodny v Poľsku je najvyššou prioritou pohodlie a bezpečnosť návštevníkov, a to najmä počas pandémie koronavírusu.

Veenendaal Swimming Pools

See how Philips LED lighting installation at Veenendaal chlorinated swimming pools reduces disruption and improves safety.

More chance of football success with UV-C disinfection lighting

PSV Eindhoven chooses Philips UV-C air disinfection lighting to protect the stadium against bacteria and viruses

Chcete sa dozvedieť viac?

S otázkami sa obráťte na miestne kontaktné stredisko.

Získajte ďalšie informácie o našich produktoch