In a state or state-of-the-art

Skutoční profesionáli siahnu po svietidlách radu Philips CoreLine pri všetkých projektoch, pri ktorých na osvetlení skutočne záleží

Praktickí montážni technici nikdy nepovedia „nie“ úspore času a finančných prostriedkov. A s LED svietidlami Philips CoreLine už ani nikdy nebudú musieť, pretože tento rad ponúka celý sortiment riešení LED svietidiel, ktoré minimalizujú čas inštalácie a zároveň maximalizujú úsporu energie.

Inovatívne

CoreLine sú prvé LED svietidlá Interact Ready, ktoré bezproblémovo spolupracujú s intuitívnou aplikáciou a ovládacím panelom Interact Pro.

Easy-to-install

Efektívny dizajn upevňovacích prvkov LED svietidiel CoreLine umožňuje vymeniť existujúce svetelné zdroje bez toho, aby bolo potrebné vykonávať nákladné úpravy kabeláže alebo nové stropné konfigurácie.

Vysoká kvalita

Základom vysoko kvalitných svietidiel CoreLine je technológia LED. Vďaka jej dlhej životnosti naplníte všetky očakávania a dodáte to najlepšie riešenie osvetlenia.

Skutoční profesionáli sa spoliehajú na Philips CoreLine.

Či už ide o staré alebo nové budovy, optimálne LED osvetlenie ich dokáže premeniť na niečo naozaj výnimočné a urobiť z nich miesto, v ktorom budú ľudia radi pracovať alebo bývať. Doprajte svojim zákazníkom okamih nemého úžasu, ktorý v nich vyvolajú LED svietidlá Philips CoreLine: ucelený rad vysoko kvalitných LED svietidiel, ktorý stanovuje nové trhové štandardy. Pokiaľ vám na osvetlení skutočne záleží, nebudete predsa riskovať.

Rýchlejšia inštalácia s novými svietidlami Philips CoreLine Waterproof

Nový rad produktov CoreLine Waterproof možno použiť ako priamu náhradu za tradičné vodotesné svietidlá so žiarivkami od 18 W do 58 W. Nový extra odolný dizajn skráti čas inštalácie vďaka dlhším posúvačom a vylepšeným zámkom na jednoduchšie otváranie a zatváranie. Svietidlá CoreLine Waterproof sú vybavené integrovaným bezdrôtovým pripojením (Interact ready).

Skupiny produktov

overview-content-image-connected-lighting

Prepojené osvetlenie vytvorené pre úspech

Prepojené osvetlenie znamená, že LED svietidlá s integrovanými snímačmi sú pripojené k aplikačnému softvéru, čím sa otvára svet úplne nových možností.

Spoločnosť Philips ponúka široký rozsah produktov zahŕňajúcich svietidlá a svetelné zdroje Interact Ready, ktoré sú vytvorené s cieľom zabezpečiť maximálne individuálne prispôsobenie výkonu a dokonalý vzhľad, bez ohľadu na potreby konkrétneho zákazníka týkajúce sa osvetlenia. Všetky komponenty, vrátane bezdrôtových snímačov a nástenných vypínačov, sú interoperabilné, možno ich modernizovať a sú navrhnuté tak, aby poskytovali zákazníkom komfort a pohodlie v súvislosti s osvetlením, ako to daná oblasť podnikania vyžaduje.

Prípadové štúdie a nástroje

Predstavenie CoreLine

Predstavenie CoreLine

Prezrite si CoreLine v celej kráse – vyberte sa na interaktívnu 360° prehliadku budovy a zažite systémy CoreLine v najdôležitejších oblastiach použitia.

Vyhľadanie distribútora

Vyhľadajte najbližšieho distribútora alebo partnera.

Kontaktujte nás

Máte otázky? Neváhajte nás kontaktovať.