Pomôžte cestujúcim cítiť sa uvoľnene a získať pocit, že sú vítaní

Hlavné aspekty produktu

Vytvorte nezabudnuteľný zážitok

S narastajúcim počtom ľudí využívajúcich leteckú prepravu a vyššou mierou nákladnej leteckej dopravy sa letiská stávajú centrami maloobchodu, pohostinstva, podnikania a logistiky. V rámci tohto rýchleho rastu je osvetlenie jedným z prvkov, ktoré môžu podporiť vaše ciele v oblasti znižovania nákladov, efektivity prevádzky, bezpečnosti a udržateľnosti a súčasne zaistiť nezabudnuteľnú skúsenosť so značkou. LED osvetlenie Philips dokáže vytvoriť jedinečnú atmosféru, zlepšiť orientáciu a podporiť vaše dobré finančné výsledky v najrôznejších aspektoch podnikania.

Optimalizujte procesy

Zlepšite prevádzkovú účinnosť prostredníctvom plánovanej údržby a vzdialeného monitorovania

Dosiahnite nárast výnosov lákavejšou ponukou v oblasti obchodu, ubytovania a stravovania

Znížte náklady, rušivé vyžarovanie svetla a emisie uhlíka pomocou energeticky efektívneho diódového osvetlenia a ovládania

Zvýšte bezpečnosť

Postarajte sa o to, aby bolo letisko pre cestujúcich bezpečné a ľahko sa na ňom orientovalo

Prispejte k dôkladnejším kontrolám batožiny pomocou jasného LED osvetlenia s vysokou kvalitou

Ponúknite zamestnancom bezpečné a pohodlné pracovné prostredie

Budujte značku

Budujte povesť značky prostredníctvom merateľných iniciatív v oblasti udržateľnosti

Vytvorte z letiska miesto, ktoré upúta na prvý pohľad a stane sa príťažlivou destináciou

Ponúknite zákazníkom lepší zážitok než konkurenčné letiská

Preskúmajte možnosti

Účinnosť a bezpečnosť za každých okolností

Objavte dynamické osvetlenie

Objavte dynamické osvetlenie

Poskytnite návštevníkom inšpirujúci vizuálny zážitok a osvetlite priestory letiska kombináciou svietidiel Philips s dynamickým a farebným osvetlením architektonických prvkov od spoločnosti Color Kinetics.

Služby v oblasti osvetlenia

Služby spojené s osvetlením spravuje spoločnosť Signify. Staráme sa o vaše osvetlenie, aby ste sa mohli sústrediť na vlastné podnikanie. Ďalšie informácie o týchto službách nájdete na webových stránkach našej spoločnosti.

Profesionálne služby

Robíme všetko, čo je v našich silách, aby sme vám od začiatku ponúkli podporu ušitú na mieru a spojením vašich ambícií a našich znalostí vám poskytli to najlepšie riešenie, ktoré vašej firme prinesie vyššiu hodnotu.

Služby počas životného cyklu

Vaša firma si zaslúži osvetlenie s dlhou životnosťou. Naša podpora sa postará o to, aby vaše systémy osvetlenia zostali dlhšie v prevádzke. Predchádza problémom skôr, než nastanú, a poskytuje rýchlu vzdialenú podporu.

Riadené služby

Zostavujeme riešenie osvetlenia šité na mieru vašim obchodným potrebám, ktoré sú jasne stanovené v podobe kľúčových ukazovateľov výkonnosti (KPI).

UV-C dezinfekcia

Je známe, že UV-C svetlo funguje ako dezinfekčný prostriedok vzduchu, vody aj povrchov. Aby sme prispeli k zaisteniu efektivity a správnemu využívaniu, poskytujeme pre rôzne fázy návrhov projektov, plánovania, montáže, prevádzky aj údržby služby v oblasti UV-C osvetlenia.

Chcete sa dozvedieť viac?

S otázkami sa obráťte na miestne kontaktné stredisko.

Súbory na stiahnutie