Bezpečnosť na prvom mieste

Prevádzková časť

V prevádzkovom priestore letiska prebieha veľké množstvo činností, ktoré je nutné vykonávať bezpečne a efektívne. Osvetlenie musí byť dostatočne jasné, aby zamestnanci mohli vykonávať vizuálne úlohy, ale nie také jasné, aby oslňovalo alebo bolo nepríjemné.

Viac o osvetlení terminálov

Odbavovacie plochy

Miesta, na ktorých parkujú lietadlá pri nakladaní alebo vykladaní nákladu a batožiny a nastupovaní a vystupovaní cestujúcich, musia byť účinne osvetlené, aby mohli prebiehať nevyhnutné činnosti ako dopĺňanie paliva alebo bezpečnostné kontroly.

Jasné biele svetlo umožňuje zamestnancom manipulovať s nákladom, zaisťovať občerstvenie, dopĺňať palivo a správne čítať informácie. Je navyše upokojujúce pre pasažierov, ktorí čakajú pri bráne na nastúp do lietadla, pretože sa môžu uistiť, že sa po celý čas dodržiava bezpečnosť a bezpečnostné protokoly.

Hangár

Hangáre

Podporný personál však musí vykonávať všetky aspekty bežnej údržby. Efektívne osvetlenie je nevyhnutným predpokladom na dosiahnutie prevádzkovej produktivity a efektívnosti. Jasné biele svetlo nielenže zlepšuje viditeľnosť, ale môže pomôcť aj zamestnancom, ktorí pracujú neskoro v noci, zostať v bdelom a sústredenom stave. Umožňuje tak minimalizovať riziko prerušenia prevádzky a prispieva k lepšej bezpečnosti na letisku.

Osvetlenie skladu distribučného centra Royal Mail NDC

Logistika

Zaistenie trvalej bezpečnosti zamestnancov v logistických priestoroch je veľmi dôležité. Veľmi homogénne a prirodzene smerové biele LED osvetlenie pomáha odstraňovať tiene a tmavé kúty, v ktorých môže dochádzať k nehodám. Naše flexibilné, ľahko použiteľné osvetľovacie systémy umožňujú zaistiť správne úrovne svetla tam, kde sú potrebné, v čase, keď sú potrebné, čím sa zvyšuje efektivita a kvalita vašich operácií. V spolupráci s vami sa snažíme uspokojiť vaše potreby týkajúce sa osvetlenia a pomáhame vám vytvoriť intuitívny, plne funkčný a moderný osvetľovací systém.

Chcete sa dozvedieť viac?

S otázkami sa obráťte na miestne kontaktné stredisko.

Súbory na stiahnutie