Vytváranie efektívnych miest pre život

Hlavné aspekty produktu

Šetrite energiu a zvyšuje bezpečnosť na cestách vo svojom meste

Vzhľadom na zložitosť dopravnej infraštruktúry sa vyžadujú rôzne typy osvetlenia s cieľom zaistiť plynulosť dopravy, aby sa ľudia cítili bezpečne a mestá ušetrili náklady. LED osvetlenie ciest a ulíc od spoločnosti Philips predstavuje pre dnešné mestá nákladovo efektívnu a udržateľnú voľbu. Okrem toho môžete prostredníctvom prepojených svietidiel zaistiť kompatibilitu svojho mesta s internetom vecí. V takom prípade budete môcť využívať schopnosti inteligentných technológií pomocou aplikácie Interact City.

Znížte náklady

Reduce energy use by up to 50% with efficient LED lighting and dedicated optics for any application

Reduce maintenance costs with IoT-ready, serviceable luminaires

Modular components and digital maintenance tools enable lightning-fast maintenance operations

Vylepšite zážitok

Vylepšite estetiku ulice a zároveň decentne osvetlite okolité oblasti

Eliminujte nežiaduci prienik svetla, aby bolo rezidenčné osvetlenie prínosom pre obyvateľov

Pomocou najnovšej technológie osvetlenia zabezpečte, aby sa vodiči aj chodci cítili bezpečne, pohodlne a nie izolovane

Zvýšte udržateľnosť

Znižujte emisie CO2 a vytvorte ekologickejšie a udržateľnejšie mesto

Zachovajte nočnú oblohu a chráňte netopiere pomocou špeciálnych svetelných receptov pre netopiere

Pripravte osvetlenie svojho mesta na budúcnosť pomocou rozšíriteľnej infraštruktúry

Softvér Interact objavuje prepojené osvetlenie

Objavte prepojené osvetlenie

Ako urobiť mesto inteligentnejším a vhodnejším na život? Softvér Interact City pre osvetlenie podporujúce IoT spolupracuje s našimi prepojenými svietidlami na vytvorení robustnej infraštruktúry a vylepšení mestských služieb, zvýšení bezpečnosti občanov, skrášlení verejných priestranstiev, zapojení občanov a podpore občianskej hrdosti. Tento softvér navyše znižuje náklady na energie a zvyšuje efektivitu, vďaka čomu prináša úspory, ktoré možno opätovne investovať do nových projektov inteligentného mesta.

Služby v oblasti osvetlenia

Služby spojené s osvetlením spravuje spoločnosť Signify. Staráme sa o vaše osvetlenie, aby ste sa mohli sústrediť na vlastné podnikanie. Ďalšie informácie o týchto službách nájdete na webových stránkach našej spoločnosti.

Profesionálne služby

Robíme všetko, čo je v našich silách, aby sme vám od začiatku ponúkli podporu ušitú na mieru a spojením vašich ambícií a našich znalostí vám poskytli to najlepšie riešenie, ktoré vašej firme prinesie vyššiu hodnotu.

Služby počas životného cyklu

Vaša firma si zaslúži osvetlenie s dlhou životnosťou. Naša podpora sa postará o to, aby vaše systémy osvetlenia zostali dlhšie v prevádzke. Predchádza problémom skôr, než nastanú, a poskytuje rýchlu vzdialenú podporu.

Riadené služby

Zostavujeme riešenie osvetlenia šité na mieru vašim obchodným potrebám, ktoré sú jasne stanovené v podobe kľúčových ukazovateľov výkonnosti (KPI).

UV-C dezinfekcia

Je známe, že UV-C svetlo funguje ako dezinfekčný prostriedok vzduchu, vody aj povrchov. Aby sme prispeli k zaisteniu efektivity a správnemu využívaniu, poskytujeme pre rôzne fázy návrhov projektov, plánovania, montáže, prevádzky aj údržby služby v oblasti UV-C osvetlenia.

Chcete sa dozvedieť viac?

S otázkami sa obráťte na miestne kontaktné stredisko.