Optimalizujte svoju kanceláriu a zvýšte produktivitu

Hlavné aspekty produktu

Premeňte svoju kanceláriu na inšpiratívne pracovisko

Ak spojíte ľudský prístup s pokročilou technológiou, vytvoríte kancelárske prostredie, v ktorom je možné efektívne pracovať. Udržateľné riešenia, ktoré majú pozitívny vplyv na emócie, správanie a produktivitu zamestnancov, vám pomôžu prilákať a udržať si tých najlepších pracovníkov. Pokiaľ navyše použijete naše prepojené svietidlá spoločne so systémom Interact Office, budete môcť v budove využívať inteligentné technológie podporované internetom vecí (IoT).

Optimalizujte procesy

Ušetrite až 80 % energie prechodom na LED osvetlenie a ovládanie

Manažujte meniace sa potreby ľudí pomocou flexibilného a inovovateľného osvetlenia

Použite rozsiahlu škálu svietidiel v rôznych formách vhodných do rôznych priestorov

Zlepšite výkon

Prineste vizuálny a emocionálny komfort pomocou svetelných scén a osobných svetelných receptov

Vytvorte zdravé a inšpiratívne pracovisko s prirodzeným vyžarovaním svetla

Zvýšte produktivitu zamestnancov s LED osvetlením, ktoré je komfortné pre oči a vhodné na špecifické úlohy

Podporte zaujatie a pohodlie

Zvýšte pohodlie vďaka výhodám prirodzeného svetla

Prilákajte a udržte si tých najlepších zamestnancov vďaka zdravému pracovisku využívajúcemu technológie orientované na ľudí

Podporujte cirkadiánne rytmy vďaka dynamickému nastaviteľnému bielemu svetlu, ktoré poskytuje správne svetlo v správny čas

Preskúmajte možnosti

Optimalizujte priestor pomocou snímačov a bezdrôtového ovládania

Ukážte sa v pravých farbách

Fasád kancelárskej budovy The Edge v Amsterdame

Objavte prepojené osvetlenie

Softvér a systémová architektúra Interact Office podporujú produktivitu zamestnancov a šetria ich čas. Funkcie systému im pomáhajú pri hľadaní voľných konferenčných miestností alebo dostupných pracovísk a umožňujú prispôsobiť osvetlenie podľa potreby. Informácie o obsadenosti umožňujú získať prehľad o preferovaných miestach a spôsoboch práce a otvárajú možnosti úspory energie aj priestoru a na zvyšovanie efektivity. Inštalácia prepojeného LED osvetlenia od spoločnosti Philips so vstavanými snímačmi podporujúcimi technológiu IoT je jednoduchá, pričom so softvérom Interact Office budete mať k dispozícii užitočné informácie na efektívnejšiu prevádzku budovy, optimalizáciu priestoru a vytvorenie udržateľného a inteligentného kancelárskeho prostredia.

Zdravie a pohoda na pracovisku

Stali sme sa „vnútornou“ generáciou, ktorá trávi v priemere vyše 90 % času v budovách, z toho 36 % na pracovisku. Avšak čím viac času trávime vnútri, tým menej sme vystavení blahodarnému pôsobeniu svetla. V dôsledku toho neprijímame dostatok potrebnej výživy, ktorú prirodzené denné svetlo poskytuje.

Chcete získať ďalšie informácie o biologických účinkoch svetla? Pripravili sme dokument, v ktorom sa dozviete, že svetlo má vizuálny vplyv (dobre vidíte), emocionálny vplyv (dobre sa cítite) a tiež biologický vplyv (ste produktívni).

Melanopické osvetlenie na zvýšenie pohody v kancelárii

Melanopické osvetlenie na zvýšenie pohody v kancelárii

Melanopické svetlo je súčasťou biologického svetla, ktoré významne ovplyvňuje synchronizáciu vnútorných telesných hodín podľa nevizuálnych účinkov svetla. Pokiaľ je melanopické osvetlenie v budove správne navrhnuté, zaistí v interiéri vyšší vizuálny komfort, pohodu a výkonnosť, podobne ako prirodzené denné svetlo. Ďalšie informácie o tom, ako možno zvýšiť pohodu v kancelárii prostredníctvom melanopického osvetlenia, sa dozviete v našej najnovšej brožúre o melanoptickom type svetla.

Dizajn kancelárií prechádza rýchlymi zmenami. Funkčné pracovné priestory ustupujú podmanivému a inšpirujúcemu prostrediu, v ktorom sa uprednostňujú a podporujú zdravie a pohoda prítomných osôb. A to nielen prispieva k lepšej nálade, spánkovému režimu a výkonnosti všetkých osôb na pracovisku, ale priláka aj talentovaných pracovníkov a pomáha udržať cenných zamestnancov.

Fasáda kancelárskej budovy The Edge v Amsterdame

Význam osvetlenia v certifikácii budov podľa štandardu WELL

Inštitút IWBI (International WELL Building Institute) predstavil v roku 2014 globálny systém hodnotenia WELL Building Standard, ktorého účelom je zlepšiť zdravie a pohodu na pracoviskách. V roku 2020 bola predstavená 2. verzia, ktorá zlúčila všetky predchádzajúce varianty a pilotnú 2. verziu do jedného štandardu WELL pre všetky typy projektov. Táto 2. verzia štandardu WELL reaguje na nové poznatky a meniace sa problémy verejného zdravia a aktualizuje sa každý štvrťrok. Prečítajte si leták Certifikácia budov WELL, v ktorom sa dozviete viac o tom, ako dosiahnuť požadovaný celkový počet bodov na vyššie úrovne certifikácie.

Služby v oblasti osvetlenia

Služby spojené s osvetlením spravuje spoločnosť Signify. Staráme sa o vaše osvetlenie, aby ste sa mohli sústrediť na vlastné podnikanie. Ďalšie informácie o týchto službách nájdete na webových stránkach našej spoločnosti.

Profesionálne služby

Robíme všetko, čo je v našich silách, aby sme vám od začiatku ponúkli podporu ušitú na mieru a spojením vašich ambícií a našich znalostí vám poskytli to najlepšie riešenie, ktoré vašej firme prinesie vyššiu hodnotu.

Služby počas životného cyklu

Vaša firma si zaslúži osvetlenie s dlhou životnosťou. Naša podpora sa postará o to, aby vaše systémy osvetlenia zostali dlhšie v prevádzke. Predchádza problémom skôr, než nastanú, a poskytuje rýchlu vzdialenú podporu.

Riadené služby

Zostavujeme riešenie osvetlenia šité na mieru vašim obchodným potrebám, ktoré sú jasne stanovené v podobe kľúčových ukazovateľov výkonnosti (KPI).

UV-C dezinfekcia

Je známe, že UV-C svetlo funguje ako dezinfekčný prostriedok vzduchu, vody aj povrchov. Aby sme prispeli k zaisteniu efektivity a správnemu využívaniu, poskytujeme pre rôzne fázy návrhov projektov, plánovania, montáže, prevádzky aj údržby služby v oblasti UV-C osvetlenia.

Prípadové štúdie

Bezpečný návrat do kancelárií pre spoločnosť Forte Partners

Spoločnosť Forte Partners sa v súvislosti s nedávnou pandémiou rozhodla zaobstarať dezinfekčné osvetlenie využívajúce UV-C žiarenie, aby svojim nájomníkom poskytla komfort pri návrate do bezpečných kancelárií.

Philips UV-C Upper Air

Mašinoprojekt Kopring a.d., a construction business company, from Belgrade, Serbia, has chosen Philips UV-C Upper Air for disinfection in their conference room

Sonepar

Sonepar Connect in Reims, France, choses Philips UV-C disinfection upper air luminaires to protect the air in their rooms against bacteria and viruses.

Chcete sa dozvedieť viac?

S otázkami sa obráťte na miestne kontaktné stredisko.

Súbory na stiahnutie