Ukážte sa v pravých farbách s kancelárskym osvetlením s CRI 90

Zlepšenie kvality pracovného života pomocou svetla s realistickými farbami

Vzhľad kancelárskeho osvetlenia je pre mnohé organizácie dôležitý. Svietidlá s CRI 90 podporujú návrhy zamerané na zdravie a pohodu. Pri dnešnom kancelárskom osvetlení nejde len o svetlo ako také, ale aj o vytvorenie zdravšieho pracovného prostredia. Zavedením radu CRI 90 sa zároveň zvyšuje hodnota R9 na ≥50, čo je v súlade s požiadavkami na kvalitu farieb stanovenými systémom WELL Building Standards – verzia 1, článok 58. Prechod z radu CRI80 na rad CRI90 navyše nepredstavuje žiadnu významnú stratu energetickej účinnosti (lm/W) ani zníženie svetelného toku.

CRI 90 pre kancelárie

Nové portfólio CRI 90 navyše vyhovuje dodatočnej požiadavke, ktorá sa týka podania červenej farby: hodnota R9 ≥ 50. Je plne kompatibilné s efektívnou automatizáciou osvetlenia využívajúcou snímače denného svetla a prítomnosti osôb (Prečo svietiť, keď sa v danom priestore nikto nenachádza?). Rad CRI 90 posúva pohodu založenú na LED osvetlení na vyššiu úroveň.

Kontaktujte nás

Ak chcete zistiť viac o osvetlení vhodnom pre kancelárie, ktoré podporuje pohodlie na pracovisku, použite tento formulár.