Skvelé nápady pri osvetlení obchodov

Hlavné aspekty produktu

Pripravené pre predajne budúcnosti

82 % mileniálov stále dáva prednosť nakupovaniu vo fyzických obchodoch, pokiaľ je nakupovanie zábavné, interaktívne a moderné. Aj v tomto čoraz viac digitalizovanom svete chcú kupujúci vidieť, ohmatať si a dokonca aj cítiť výrobky v reálnom svete. Výzvou pre obchodníkov je potom poskytnúť kupujúcim zážitok, ktorému sa online nakupovanie nevyrovná. Vzhľad obchodu, vrátane osvetlenia, má zásadný vplyv na to, ako zákazníci vnímajú vašu značku. Vďaka LED osvetleniu Philips sú uličky dobre osvetlené, jedlo vyzerá čerstvo a ovládacie prvky spolu s plánovaním pritom pomáhajú znižovať energetické náklady a vylepšovať prevádzkovú účinnosť. Pokiaľ navyše naše prepojené svietidlá použijete spoločne so systémom Interact Retail, budete môcť v budove využívať inteligentné technológie prepojené internetom vecí (IoT).

Vylepšite zážitok

Zatraktívnite svoju predajňu, aby ste zvýšili spokojnosť zákazníkov a zamestnancov

Zabezpečte pozitívny zážitok z nakupovania vysokokvalitným svetlom, ktoré prináša pohodlie pre oči

Zmeňte vzhľad predajne pomocou našich prispôsobiteľných svietidiel

Chráňte čerstvé potraviny

Použite svetelné recepty LED pre čerstvé potraviny na zachovanie čerstvosti a zlepšenie ich vzhľadu

Predĺžte životnosť a znížte plytvanie potravinami pomocou svetelných receptov LED pre čerstvé potraviny

Vyberte si z nášho širokého radu svietidiel, ktoré ponúkajú tieto svetelné recepty

Zvýšte udržateľnosť

Achieve 40% energy savings with LED and an additional 20% by adding controls

Future-proof your lighting Infrastructure with our Circular Lighting ready portfolio

Stay on trend while meeting sustainability goals with our 3D printed, customizable luminaires

Preskúmajte možnosti

Zmeňte pohľad na obchod prostredníctvom osvetlenia s princípmi obehového hospodárstva

Lepšia prezentácia a menej odpadu

Dokonalá flexibilita a výkon v maloobchodnom prostredí

Bezkonkurenčná flexibilita a kvalita svetla pre predajne budúcnosti

Jasne osvetlená fasáda obchodu

Objavte prepojené osvetlenie

Osvetlenie nájdete vo všetkých predajniach. Čo keby dokázalo zlepšiť prevádzku, spríjemniť zákazníkom nakupovanie a vytvárať údaje na podrobnú analýzu predaja? To všetko a ešte oveľa viac dokážete so softvérom Interact Retail v spojení s naším prepojeným osvetlením. Vytvorte atraktívne a flexibilné predajné priestory, v ktorých budete nakupujúcich navádzať pomocou svetelných zón a vrstiev a ponúkať im tovar pomocou aplikácie v smartfóne podľa toho, kde sa práve nachádzajú. Takto vyzerá inteligentný obchod.

Služby v oblasti osvetlenia

Služby spojené s osvetlením spravuje spoločnosť Signify. Staráme sa o vaše osvetlenie, aby ste sa mohli sústrediť na vlastné podnikanie. Ďalšie informácie o týchto službách nájdete na webových stránkach našej spoločnosti.

Profesionálne služby

Robíme všetko, čo je v našich silách, aby sme vám od začiatku ponúkli podporu ušitú na mieru a spojením vašich ambícií a našich znalostí vám poskytli to najlepšie riešenie, ktoré vašej firme prinesie vyššiu hodnotu.

Služby počas životného cyklu

Vaša firma si zaslúži osvetlenie s dlhou životnosťou. Naša podpora sa postará o to, aby vaše systémy osvetlenia zostali dlhšie v prevádzke. Predchádza problémom skôr, než nastanú, a poskytuje rýchlu vzdialenú podporu.

Riadené služby

Zostavujeme riešenie osvetlenia šité na mieru vašim obchodným potrebám, ktoré sú jasne stanovené v podobe kľúčových ukazovateľov výkonnosti (KPI).

UV-C dezinfekcia

Je známe, že UV-C svetlo funguje ako dezinfekčný prostriedok vzduchu, vody aj povrchov. Aby sme prispeli k zaisteniu efektivity a správnemu využívaniu, poskytujeme pre rôzne fázy návrhov projektov, plánovania, montáže, prevádzky aj údržby služby v oblasti UV-C osvetlenia.

Chcete sa dozvedieť viac?

S otázkami sa obráťte na miestne kontaktné stredisko.

Súbory na stiahnutie