Hľadáte spôsob, akým jednoducho vymeniť HID svetelné zdroje za LED. Máme pre vás riešenie!

rad svetelných zdrojov Philips TrueForce LED

Svetelné zdroje TrueForce LED.

Teraz môžete prejsť od zastaranej HID technológie k LED technológii z tohto sveta.

Svetelné zdroje Philips TrueForce LED predstavujú jednoduché riešenie na náhradu výbojok HID či svetelných zdrojov Highbay, SOX a SON-T svetelnými zdrojmi s LED technológiou. Medzi výhody LED svetelných zdrojov patrí lepšia energetická účinnosť a dlhá životnosť pri nízkej počiatočnej investícii. Vďaka správnej veľkosti svetelného zdroja a zodpovedajúcemu rozptylu svetla môžete ľahko použiť svetelné zdroje TrueForce LED v existujúcom systéme zákazníka a vylepšiť tým kvalitu svetla bez nutnosti výmeny svietidla a bez straty svetelnej účinnosti. Naša LED technológia vyhovujúca najvyšším štandardom sa vyznačuje nízkymi nárokmi na údržbu a vzťahuje sa na ňu päťročná záruka.

Pri hľadaní správneho riešenia TrueForce LED pre všetky konvenčné použitia si prejdite kompletný katalóg produktov radu TrueForce alebo si stiahnite sprievodcu náhradami.

Ikona maticového kľúča s ikonou vztýčeného palca

Jednoduché osvojenie

Rýchla a jednoduchá montáž bez nutnosti výmeny svietidla

Ikona žiarovky so symbolom začiarknutia

Rýchla návratnosť investícií

Návratnosť investície do svetelných zdrojov TrueForce LED je zvyčajne kratšia než dva roky.

Kombinovaná ikona kvetu a nabíjačky

Udržateľnosť

LED osvetlenie je udržateľnou voľbou vzhľadom na nízku spotrebu energie a životnosť dlhú až 50 000 hodín.

Ikona žiariaceho štítu

Správna distribúcia svetelného toku

LED technológia najvyššej kvality prispieva k vyššiemu komfortu a bezpečnosti v rozličných oblastiach použitia.

Dokument o rade TrueForce

Dotácie EÚ na udržateľné osvetlenie

Zelená dohoda pre Európu má veľmi ambiciózny cieľ, ktorým je dosiahnutie uhlíkovej neutrality do roku 2050. V rámci snahy o jeho naplnenie EÚ a vlády jednotlivých krajín okrem iného financujú projekty renovácií a nového osvetlenia využívajúce energeticky efektívne LED riešenie. Stiahnutím nášho dokumentu získate informácie, ako môžete vy alebo vaši zákazníci využiť tieto dotácie, ktoré vám ešte viac uľahčia prechod na LED riešenie.

Úžasné všade

Priemysel a maloobchod

Výmenou konvenčných svetelných zdrojov HPL získate vyššiu kvalitu svetla, bezpečnosť a produktivitu.

Mestské prostredie

Jednoduchá inštalácia svetelných zdrojov TrueForce LED do existujúcich systémov prispieva k premene mestských lokalít na udržateľnejšie, jasnejšie a bezpečnejšie.

Cesty, ulice a krajina

Veľké výkonom a nenáročné údržbou: svetelné zdroje TrueForce LED nahrádzajú svojich konvenčných predchodcov SOX, SON-T a CDO.

Zoznámte sa s novým radom TrueForce LED

Súbory na stiahnutie a zdroje

Zoznam kompatibility predradníkov so zapaľovačmi

Zákazníci môžu svetelné zdroje TrueForce LED ľahko namontovať do svojho existujúceho systému, a tým zvýšiť kvalitu svetla bez toho, aby sa vyžadovala výmena svietidiel alebo vzdanie sa svetelnej účinnosti. Tu si pravidelne môžete stiahnuť aktualizovaný zoznam kompatibility predradníkov so zapaľovačmi.

Súbory na stiahnutie

Vyhľadanie distribútora

Vyhľadajte najbližšieho distribútora alebo partnera.

Kontaktujte nás

Máte otázky? Neváhajte nás kontaktovať.

Súvisiace produkty

Centrum pre montážnych technikov

Všetky relevantné informácie pre montážne firmy o úsporných LED svietidlách CoreLine, LED svetelných zdrojoch umožňujúcich modernizáciu existujúcich inštalácií, svetelných zdrojoch LEDtube a konvenčnom osvetlení.

LED svetelné zdroje

LED svetelné zdroje od spoločnosti Philips – naše rozsiahle portfólio LED svetelných zdrojov prispieva k zaisteniu vysokokvalitného svetla namiesto klasických žiaroviek a halogénových bodových svetiel.