Skutoční profesionáli, skutočná kvalita

Keď je potrebné, aby sa práca vydarila, na technológie LED osvetlenia Philips sa môžete spoľahnúť. Máme ten najširší sortiment LED svetelných zdrojov, svietidiel a ovládacích prvkov, preto dokážeme naplniť potreby každého zákazníka.

LED technológie sa rýchlo vyvíjajú a vytvárajú tak množstvo nových príležitostí. V odvetví osvetlenia sme dôveryhodnou značkou, rozumieme vašim výzvam a dokážeme vám pomôcť rozvíjať vaše podnikanie.

Nie ste len takí domáci majstri, ale skutoční profesionáli. Ste tí, na ktorých sa dá spoľahnúť, že svoju prácu zvládnu. Tí, ktorí dobre plánujú a pracujú rýchlo a efektívne. Skutoční profesionáli sa spoliehajú na spoločnosť Philips Lighting.

overview-content-image-connected-lighting

Prepojené osvetlenie vytvorené pre úspech

Prepojené osvetlenie znamená, že LED svietidlá s integrovanými snímačmi sú pripojené k aplikačnému softvéru, čím sa otvára svet úplne nových možností.

Spoločnosť Philips ponúka rozsiahly rad produktov zahŕňajúcich svietidlá a svetelné zdroje Interact Ready, ktoré sú vytvorené s cieľom zabezpečiť maximálne individuálne prispôsobenie výkonu a dokonalý vzhľad, bez ohľadu na potreby konkrétneho zákazníka týkajúce sa osvetlenia. Všetky komponenty, vrátane bezdrôtových snímačov a nástenných vypínačov, sú interoperabilné, možno ich modernizovať a sú navrhnuté tak, aby poskytovali zákazníkom komfort a pohodlie v súvislosti s osvetlením, ako to daná oblasť podnikania vyžaduje.

Staňte sa odborníkom na osvetlenie

Signify Lighting Academy je vzdelávacia platforma, na ktorej nájdete všetky relevantné vzdelávacie zdroje, väčšinou s hodnotiacimi testami (certifikátmi). Preskúmajte naše najnovšie školenia, s ktorými sa môžete stať certifikovanými montážnymi technikmi inteligentného osvetlenia.

Obchodné školenie

Táto cesta sa zameriava na funkcie a výhody verzií produktov, ktoré fungujú samostatne, a tých, ktoré sú pripojené k bráne. Ak sa chcete zaoberať aj aspektom internetu vecí (IoT), obráťte sa na obchodného zástupcu spoločnosti Signify, ktorý vám môže sprístupniť presne zamerané školenie.

Technické vzdelávanie

V rámci tohto školenia sa naučíte, ako začať pracovať s aplikáciou a sprevádzkovať rôzne funkcie na úrovniach Foundation (základná) a Advanced (pokročilá).

Vyhľadanie distribútora

Vyhľadajte najbližšieho distribútora alebo partnera.

Kontaktujte nás

Máte otázky? Neváhajte nás kontaktovať.

LED osvetľovacie produkty

Naším cieľom je uľahčiť vám rozvoj podnikania. Práve z tohto dôvodu kombinujeme kompletný sortiment LED svetelných zdrojov a svietidiel s ľahko použiteľnými dokumentmi na stiahnutie, nástrojmi a poradenstvom týkajúcim sa montáže.

Montáže

Máte otázky týkajúce sa montáže? Pozrite si naše videá o inštalácii svietidiel CoreLine a LED trubíc.