Domáci majster alebo profesionál?

Skutoční profesionáli, skutočné príbehy

Nie ste len takí domáci majstri, ale skutoční profesionáli. Ste tí, na ktorých sa dá spoľahnúť, že svoju prácu zvládnu. Tí, ktorí dobre plánujú a pracujú rýchlo a efektívne. Skutoční profesionáli sa spoliehajú na spoločnosť Philips Lighting.

Henk de Man

Obchodný manažér

TechTron – Veenendaal
Holandsko

Montážni technici sú pod stálym časovým tlakom – musia dodržiavať termíny a všetko treba robiť rýchlo. Musíme to zvládnuť hneď na prvý raz, čo znamená, že potrebujeme dodávateľov, na ktorých sa dá spoľahnúť. Dôvera má v našom odvetví zásadný význam.

Tony Carissimo

Dodávateľ elektrických riešení

Caro Electric Inc. – Marlboro
Spojené štáty

„Nosíte si prácu domov a domov do práce"... to platí o povolaní nezávislého dodávateľa elektroinštalačných prác. Na konci dlhého dňa má zásadný význam zopár drobností. Vydal som sa v stopách svojho otca, naučil som sa, ako všetko rozžiariť. A zvládnuť všetko správne na prvý raz.

Denis Zago

Profesionálny montážny technik

Zago S.r.l Elettricista 
Taliansko 

Elektrotechnickú firmu založil môj otec a pre mňa je veľmi dôležité tráviť čas s rodinou. Práve to je jeden z dôvodov, prečo chcem robiť kvalitnú prácu od začiatku, aby som potom nemusel strácať čas opravami. Navyše marže pri zákazkách sú dnes veľmi nízke. V našej firme preto dbáme na to, aby sme pri špecifikácii komponentov osvetlenia pracovali naozaj kvalitne.

Staňte sa odborníkom na osvetlenie

Signify Lighting Academy je vzdelávacia platforma, na ktorej nájdete všetky relevantné vzdelávacie zdroje, väčšinou s hodnotiacimi testami (certifikátmi). Preskúmajte naše najnovšie školenia, s ktorými sa môžete stať certifikovanými montážnymi technikmi inteligentného osvetlenia.

Obchodné školenie

Táto cesta sa zameriava na funkcie a výhody verzií produktov, ktoré fungujú samostatne, a tých, ktoré sú pripojené k bráne. Ak sa chcete zaoberať aj aspektom internetu vecí (IoT), obráťte sa na obchodného zástupcu spoločnosti Signify, ktorý vám môže sprístupniť presne zamerané školenie.

Technické vzdelávanie

V rámci tohto školenia sa naučíte, ako začať pracovať s aplikáciou a sprevádzkovať rôzne funkcie na úrovniach Foundation (základná) a Advanced (pokročilá).

Vyhľadanie distribútora

Vyhľadajte najbližšieho distribútora alebo partnera.

Kontaktujte nás

Máte otázky? Neváhajte nás kontaktovať.

Zobraziť viac

LED osvetľovacie produkty

Naším cieľom je uľahčiť vám rozvoj podnikania. Práve z tohto dôvodu kombinujeme kompletný sortiment LED svetelných zdrojov a svietidiel s ľahko použiteľnými dokumentmi na stiahnutie, nástrojmi a poradenstvom týkajúcim sa montáže.

Montáže

Máte otázky týkajúce sa montáže? Pozrite si naše videá o inštalácii svietidiel CoreLine a LED trubíc.