Zmeňte svoju predajňu na zdroj príbehov

Hlavné aspekty produktu

Zaujmite, oslovte a získajte zákazníkov

Osvetlenie významne ovplyvňuje zlepšovanie zážitkov zákazníkov v predajni. Použitím správneho osvetlenia môžete zmeniť svoju predajňu, dosiahnuť maximálnu flexibilitu usporiadania, predstaviť tovar, zaujať zákazníkov a inšpirovať ich k nákupu. Okrem toho môžete pomocou našich prepojených svietidiel v kombinácii so softvérom Interact Retail, ktorý podporuje využívanie schopností inteligentných technológií, dosiahnuť kompatibilitu predajne s internetom vecí.

Vylepšite zážitok

Navrhujte, vytvárajte, aktualizujte a ovládajte motívy osvetlenia vo svojej predajni

Odlíšte svoju značku od konkurencie pomocou prispôsobeného osvetlenia.

Podporte obchodný vplyv pomocou osvetlenia, ktoré upúta, inšpiruje návštevníkov k nákupu a pomôže vám si ich udržať.

Budujte značku

Začnite rozprávať príbeh svojej značky vo výklade predajne dynamickou svetelnou scénou.

Nasmerujte zákazníkov ku konkrétnym oblastiam alebo propagačným akciám pomocou dynamického osvetlenia.

Vytvorte si konzistentný vzhľad a dojem pomocou osvetlenia prispôsobeného vašej značke

Optimalizujte procesy

Zabezpečte otvorenie predajne včas pomocou na mieru prispôsobených riešení dodávateľského reťazca

Znížte náklady energeticky efektívnym LED osvetlením a ovládaním

Minimalizujte výpadky vďaka zjednodušenej montáži a nastavovaniu a dostupnosti globálnej podpory

Vytvorte pôsobivý zážitok s tou najlepšou kvalitou svetla

Vieme, že emócie zohrávajú významnú úlohu pri rozhodovaní zákazníkov a že správne emócie vyvoláva správny zážitok. Kvalita svetla v predajni predstavuje kľúčový rozdielový prvok z hľadiska vytvorenia zážitku súvisiaceho s vašou značkou.

Kvalita svetla neznamená len parametre a charakteristiky svetla – je to spôsob, akým rôzne spôsoby osvetlenia ovplyvňujú zážitok nakupujúceho a formujú vzhľad a dojem z priestoru a tovaru.

Skvelé osvetlenie spočíva predovšetkým vo vytváraní zážitkov. Pocítite ich, ale priamo ich neuvidíte.

Prehľad prínosov kvality svetla

Prehľad prínosov kvality svetla

Dosiahnite odlíšenie vnímania značky

Vytvorte prostredie, ktoré zjednotí identitu vašej značky, účel predajne a identitu kupujúceho. Optika Philips FPO (Fashion Proof Optics) vytvára intenzitu a kontrast, ktoré definujú vzhľad vystavenej kolekcie tovaru, atmosféru a identitu predajne.

Vaša kolekcia v žiare reflektorov

Optika Philips FPO (Fashion Proof Optics) umožní vašej kolekcii vyniknúť. Táto jedinečná optika zahŕňa miniaturizované bodové svietidlá a vynikajúcu reguláciu oslnenia, vďaka ktorým dodáva kolekcii o 30 % vyššiu intenzitu a dvojnásobný kontrast, aby vynikla.

Vaša kolekcia v krajších farbách

Všetci vieme, že vidieť znamená uveriť. Tóny LED svetiel od spoločnosti Philips zaistia živé farby vašej kolekcie. Vylepšite prirodzenú štruktúru a zaistite, aby farby boli verné a výrazné. Ohromte kupujúcich pútavým zážitkom, ktorý vytvára kvalita svetla.

Vyššia miera zaujatia okoloidúcich a viac návštevníkov

Mimoriadne úzke vyžarovanie a vysoká intenzita vám umožnia vytvárať výrazné a príťažlivé prezentácie vo výkladoch. Dokonca aj za slnečných dní bude vaša predajňa vyzerať otvorene a príťažlivo.

Preskúmajte možnosti

Vytvorte si vlastný charakteristický štýl osvetlenia a odlíšte svoju značku

Vaša predajňa je jedinečná, teraz môže byť také aj vaše osvetlenie.

Prispôsobené osvetlenie

Veľké dekoratívne závesné svietidlá prispôsobené potrebám vašich projektov

Štýlové akcentačné osvetlenie s integrovaným pántom

Objavte prepojené osvetlenie

Objavte prepojené osvetlenie

Osvetlenie nájdete vo všetkých predajniach. Čo keby dokázalo zlepšiť prevádzku, spríjemniť zákazníkom nakupovanie a poskytovať tak údaje na podrobnú analýzu predaja? To všetko a ešte oveľa viac dokážete so softvérom Interact Retail v spojení s naším prepojeným osvetlením. Vytvorte atraktívne a flexibilné predajné priestory, v ktorých budete nakupujúcich navádzať pomocou svetelných zón a vrstiev a ponúkať im tovar pomocou aplikácie v smartfóne podľa toho, kde sa práve nachádzajú. Takto vyzerá inteligentný obchod.

Služby v oblasti osvetlenia

Služby spojené s osvetlením spravuje spoločnosť Signify. Staráme sa o vaše osvetlenie, aby ste sa mohli sústrediť na vlastné podnikanie. Ďalšie informácie o týchto službách nájdete na webových stránkach našej spoločnosti.

Profesionálne služby

Robíme všetko, čo je v našich silách, aby sme vám od začiatku ponúkli podporu ušitú na mieru a spojením vašich ambícií a našich znalostí vám poskytli to najlepšie riešenie, ktoré vašej firme prinesie vyššiu hodnotu.

Služby počas životného cyklu

Vaša firma si zaslúži osvetlenie s dlhou životnosťou. Naša podpora sa postará o to, aby vaše systémy osvetlenia zostali dlhšie v prevádzke. Predchádza problémom skôr, než nastanú, a poskytuje rýchlu vzdialenú podporu.

Riadené služby

Zostavujeme riešenie osvetlenia šité na mieru vašim obchodným potrebám, ktoré sú jasne stanovené v podobe kľúčových ukazovateľov výkonnosti (KPI).

UV-C dezinfekcia

Je známe, že UV-C svetlo funguje ako dezinfekčný prostriedok vzduchu, vody aj povrchov. Aby sme prispeli k zaisteniu efektivity a správnemu využívaniu, poskytujeme pre rôzne fázy návrhov projektov, plánovania, montáže, prevádzky aj údržby služby v oblasti UV-C osvetlenia.

Chcete sa dozvedieť viac?

S otázkami sa obráťte na miestne kontaktné stredisko.

Súbory na prevzatie