Vytvorte si svoje vlastné odtiene LED flavours

Osvetlenie v obchode, ktoré je vždy podľa najnovších trendov

Odtiene LED flavors od spoločnosti Philips vám umožnia premeniť predajňu a módnu kolekciu na pôsobivý predajný zážitok. Charakteristické osvetlenie zvýrazní to najlepšie z každého produktu a oblasti použitia – biela bude jasnejšia, čierna ostrejšia, farby živšie a džínsovina výraznejšia. Pomocou odtieňov LED flavors dokážete vytvoriť podmanivé maloobchodné prostredie, ktoré zákazníci nebudú chcieť opustiť.

Spoznajte odtiene LED flavors

Zistite, ako možno výberom správnych LED odtieňov pre vašu kolekciu dosiahnuť vhodný dojem a vyjadriť jedinečnosť vašej značky.

Aké odtiene charakterizujú vašu značku?

Standard 930

Pomocou teplých farieb a jemných odtieňov bielej vytvorte pokojnú a prívetivú atmosféru a zistite, ako možno spojiť tvorivosť s cenovou výhodnosťou.

Prémiová biela

Tento nový štandard v oblasti predaja módneho oblečenia poskytuje intenzívnejšie biele odtiene prostredníctvom najlepšej technológie na trhu, no pritom s minimálnymi kompromismi v oblasti úspor energie.

Výrazná biela

Zvýšte efekt svojej prezentácie. Zvýraznite rozdiely v odtieňoch bielej, zvýšte kontrast čiernych tónov a vytvorte skutočný iskrivý efekt pri zachovaní teplých tónov pokožky.

Prémiová farba

Podčiarknite kontrast medzi farebnými a bielymi odtieňmi a vďaka novej hĺbke farieb dosiahnite sýtejší a živší zážitok z módneho oblečenia, ktorý nebude ovplyvňovaný pozadím a bude mať pozitívny vplyv na energetickú účinnosť.

Denim

Zvýraznite rozdiel medzi farbou džínsoviny – dokonca aj vypranej – a vyblednutým materiálom bez toho, aby to ovplyvnilo okolitú atmosféru vo vašej predajni.

Podanie farieb

Podanie a sýtosť farieb

Farby sú pre módu podstatné. Na opis spôsobu, akým sú farby vnímané pri použití rôznych svetelných zdrojov, slúži index farebného podania (CRI). Avšak hodnota CRI nezahŕňa informácie o sýtosti farieb. Pri rovnakej hodnote CRI môžete mať nedostatočne alebo nadmerne sýte farby. Graf na pravej strane to zreteľne ukazuje na hodnote CRI70, ktorá môže zodpovedať nadmerne alebo nedostatočne sýtym farbám tričiek. Z tohto dôvodu spoločnosť Philips vyvinula odtiene LED flavors, ktoré túto medzeru vyplnia a umožnia vašim kolekciám vyniknúť a poskytnúť pôsobivý zážitok.

Kolekcia Jefa Montesa nadchýna londýnskych módnych odborníkov látkami, ktoré reagujú na LED osvetlenie Crisp White

Montesova kolekcia bola špeciálne navrhnutá pre spoločnosť Philips lighting s cieľom predstaviť možnosti bieleho LED osvetlenia obchodov s úžasnými efektmi.

Montesa v priebehu celej kariéry fascinujú materiály využívajúce svetlo a odraz svetla od rôznych povrchov. Pri zostavovaní tejto kolekcie skúmal interakciu svetla s rôznymi návrhmi. Montesova kolekcia Illuminosa & Velero sa inšpirovala osvetlením Philips Crisp White pre maloobchodné predajne. Pomocou materiálov, ako sklolaminát a nylon, vytvoril odevy, ktoré sa pôsobivo hrajú s odrazmi svetla.

„Svetlo zohráva pri tvorbe mojich kolekcií dôležitú úlohu a biele svetlo je na dosiahnutie správneho efektu nesmierne dôležité,“ uviedol holandský módny návrhár Jef Montes. „Biele LED svetlo zo svetelných zdrojov Philips Crisp White vytvára na materiáloch pôsobivé odrazy a línie oblečenia sú vďaka bielemu svetlu zreteľne rozlíšiteľné.“

Táto kolekcia bola prvýkrát predstavená v predajni obchodného domu House of Fraser na Oxford Street v Londýne a v marci bude vystavená aj na výstave Lighting and Building vo Frankfurte. Skupina obchodných domov House of Fraser sa rozhodla zaobstarať si osvetlenie Crisp White na medzinárodné nasadenie. Zatiaľ toto osvetlenie zaviedla v piatich predajniach v Spojenom kráľovstve. Po nich budú čoskoro nasledovať novo otvorené predajne v Číne.

Jef Montes
Kolekcia Jefa Montesa
Jasne osvetlená fasáda obchodu

Interact Retail

Osvetlenie nájdete vo všetkých predajniach. Čo keby dokázalo zlepšiť prevádzku, spríjemniť zákazníkom nakupovanie a vytvárať údaje na podrobnú analýzu predaja? To všetko a ešte oveľa viac dokážete so softvérom Interact Retail a prepojeným LED osvetlením. Vytvorte atraktívne a flexibilné predajné priestory, v ktorých budete nakupujúcich navádzať pomocou svetelných zón a vrstiev a ponúkať im tovar pomocou aplikácie v smartfóne podľa toho, kde sa práve nachádzajú. Takto vyzerá inteligentný obchod.

Chcete sa dozvedieť viac?

S otázkami sa obráťte na miestne kontaktné stredisko.

Súbory na prevzatie