Zvyšovanie bezpečnosti zákazníkov prostredníctvom UV-C žiarenia

Úvodný text – dezinfekcia pomocou UV-C žiarenia v akvaparku Park Wodny

Akvapark Warszawianka

Varšava, Poľsko

Akvapark Warszawianka Park Wodny je najobľúbenejším športovým a rekreačným zariadením v Poľsku, v ktorom bezpečnosť zabezpečujú aj zariadenia Philips so žiarením UV-C.

Našou prioritou je poskytovať ďalšiu úroveň ochrany a podporovať zdravie svojich zákazníkov.
– Dariusz Pastor, prezident nadácie akvaparku Mokotowska Fundacja Warszawianka
Požiadavky zákazníka – dezinfekcia pomocou UV-C žiarenia v akvaparku Park Wodny

Požiadavky zákazníka

Aquapark Wodny Park Warszawianka je najobľúbenejšie športové a rekreačné zariadenie v hlavnom meste Poľska. Pre jeho vlastníka, nadáciu Mokotowska Fundacja Warszawianka, je pohodlie a bezpečnosť hostí tou najvyššou prioritou. To platilo najmä počas pandémie koronavírusu, keď bolo potrebné dodržiavať zvýšené hygienické odporúčania a predpisy, ktoré mali šírenie ochorenia COVID-19 obmedziť.

Bezpečnosť vo vode a počas zábavy

S cieľom zvýšiť hygienické štandardy nainštalovali tie najmodernejšie dezinfekčné riešenia. V šatniach sú umiestnené systémy Philips UV-C na dezinfekciu horných vrstiev vzduchu určené na montáž na strop a v priestore kúpeľov sa povrchy dezinfikujú pomocou UV-C dezinfekčných svetelných líšt Philips. Obe zariadenia dodala a nainštalovala spoločnosť Master Light Service (MLS), ktorá ponúka komplexné služby v oblasti osvetlenia a pôsobí na poľskom trhu od roku 2007. Ako dodávateľ UV-C dezinfekčných zariadení je spoločnosť MLS odborne vyškolená na inštaláciu a prevádzku UV-C dezinfekčných systémov.

Súvisiace prípady