Dodatočná ochrana pred vírusmi pomocou dezinfekčného osvetlenia

Predstavenie reštaurácie Varoulko

Reštaurácia Varoulko

Grécko

Reštaurácia Varoulko si vybrala bezpečné a osvedčené riešenie v podobe UV-C dezinfekčného osvetlenia od spoločnosti Philips, aby v období epidémie ochorenia COVID-19 ochránila svojich hostí a pracovníkov.

V čase, keď sa šírilo ochorenie COVID-19, sme sa museli rozhodnúť, ako zaistiť zdravie našich návštevníkov. Sme veľmi radi, že spoločnosť Signify poskytla ideálne riešenie.
Lefteris Lazarou – šéfkuchár prímorskej reštaurácie Varoulko ocenený hviezdou Michelin
Požiadavky zákazníka – reštaurácia Varoulko

Výzva

Počas pandémie ochorenia COVID-19 sa zaviedol celý rad opatrení, ktoré mali obmedziť šírenie vírusu. V prípade reštaurácií tieto opatrenia viedli k zníženiu obsadenosti a v určitých obdobiach pandémie dokonca k ich zatváraniu. Výrazne vzrástla potreba rôznych spôsobov dezinfekcie najmä vnútorných priestorov. Zákazník preto stál pred otázkou, ako vo svojej reštaurácii ocenenej hviezdou Michelin minimalizovať riziko infekcie a zaistiť pre návštevníkov aj zamestnancov vyššiu bezpečnosť.

To pravé osvetlenie

Spoločnosť Signify navrhla na základe svojho vlastného vyhodnotenia riešenie špeciálne prispôsobené potrebám zákazníkov a zamestnancov reštaurácie, ktoré prispelo k bezpečnému znovuotvoreniu vrátane stolovania vo vnútri reštaurácie. V priestore kuchyne namontovali 28 aktívnych jednotiek Philips na UV-C dezinfekciu vzduchu a v jedálenskej časti 10 zariadení Philips pre UV-C na dezinfekciu horných vrstiev vzduchu.

Súvisiace prípady

Kaviarenský reťazec Moza's

Kaviarenský reťazec Moza's vo Vietname si vybral UV-C dezinfekčné osvetlenie od spoločnosti Philips ako ideálne riešenie na zaistenie dodatočnej bezpečnosti a ochrany pred ochorením COVID-19.

Hotel Arizona v Lignane

Hotel Arizona si vybral inovatívnu technológiu UV-C dezinfekcie od spoločnosti Philips, aby zaistil bezpečnosť a dezinfekciu pre svojich hostí.

Oceňovaná reštaurácia Trattoria Arlati

Reštaurácia „Premiata Trattoria Arlati“ v Miláne sa rozhodla zaobstarať si UV-C technológiu od spoločnosti Philips na zabezpečenie dezinfekcie vzduchu vo svojich priestoroch.