Mimoriadna ochrana počas dovolenky vďaka UV-C technológii

Daniel

Hotel Arizona

Lignano Sabbiadoro, Taliansko

Hotel Arizona sa rozhodol pre inovatívnu a účinnú technológiu Philips UV-C od spoločnosti Signify na zabezpečenie dezinfekcie a duševnej pohody hostí aj zamestnancov.

Dezinfekcia vzduchu vo vysoko frekventovaných prostrediach nadobúda na čoraz väčšom význame. Sme hrdí na to, že vďaka našej UV-C technológii môžeme hosťom hotela Arizona poskytnúť pocit bezpečia.
– Julian Rymarz, manažér pre styk s verejnosťou a orgánmi štátnej správy, IIG
Výzva

Výzva

Jednou z najdôležitejších priorít odvetvia Pohostinstvo, ktorej význam neustále rastie, je zabezpečenie duševnej pohody hostí najmä v priebehu hlavnej turistickej sezóny. Z tohto dôvodu sa hotel Arizona rozhodol zaobstarať inovatívnu technológiu dezinfekcie vzduchu Philips UV-C od spoločnosti Signify, aby rozšíril ochranu o ďalší stupeň v priestoroch, ako vstupná hala, chodby, bary a reštaurácie.

ligano

UV-C technológia pre pocit bezpečia

Spoločnosť Signify namontovala v hoteli Arizona sedem zariadení Philips UV-C Upper Air, aby zvýšila úroveň dezinfekcie priestorov, ako recepcia a reštaurácia. Tieto zariadenia priamo dezinfikujú vzduch vo vrchných oblastiach bez narušenia bežných aktivít. Inovatívna technológia totiž rýchlo neutralizuje všetky vírusy a baktérie využitím bežnej cirkulácie vzduchu. Hostia hotela Arizona si tak môžu vychutnávať svoj pobyt s vedomím, že im hotel poskytuje ďalšiu úroveň ochrany.

Súvisiace prípady