Bezpečnejšie návštevy kaviarní Moza's vďaka dezinfekčnému osvetleniu

Úvodné informácie – mozasvietnam

Kaviarenský reťazec Moza's

Vietnam

Kaviarenský reťazec Moza's si vybral bezpečné a osvedčené riešenie v podobe dezinfekčného osvetlenia Philips UV-C, aby v období epidémie ochorenia COVID-19 ochránil svojich zákazníkov a zamestnancov.

Vždy, keď zákazník navštívi náš reťazec kaviarní, predstavíme mu spoločne s personálom aj dezinfekčný systém, do ktorého kaviareň investovala, aby zvýšila dôveru a spokojnosť zákazníkov.
Nguyen Nhat Bang, zakladateľ a majiteľ reťazca Moza's Coffee
Požiadavky zákazníka – mozasvietnam

Výzva

V čase, keď naplno prepukla epidémia ochorenia COVID-19, klesali počty zákazníkov prichádzajúcich do kaviarne. Zamestnanci sa navyše báli chodiť do práce, pretože im tam hrozila nákaza. V kaviarňach sa zvyčajne pohybuje a nakupuje mnoho ľudí súčasne, a preto je ľahké nakaziť sa kvapôčkovou infekciou alebo v dôsledku nedostatočnej kvality vzduchu v uzavretých a klimatizovaných priestoroch.

To pravé osvetlenie

V uzavretom priestore by sa mal vzduch dezinfikovať s cieľom zaistiť vyššiu bezpečnosť zamestnancov a zákazníkov. Na tento účel nainštaloval reťazec vo všetkých svojich kaviarňach zariadenia Philips na UV-C dezinfekciu vrchných vrstiev vzduchu určené na montáž na strop, ktoré fungujú ticho a efektívne a majiteľovi kaviarne aj návštevníkom umožňujú bežnú prevádzku. Vedúci kaviarní na túto technológiu aktívne upozorňujú zákazníkov, aby ich uistili, že sú počas svojej návštevy chránení.

Súvisiace prípady

Reštaurácia Varoulko

Reštaurácia Varoulko si vybrala UV-C dezinfekčné osvetlenie od spoločnosti Philips ako ideálne riešenie na zaistenie vyššej bezpečnosti a ochrany pred vírusmi.

Hotel Arizona v Lignane

Hotel Arizona si vybral inovatívnu technológiu UV-C dezinfekcie od spoločnosti Philips, aby zaistil bezpečnosť a dezinfekciu pre svojich hostí.