Predajne obchodného reťazca DM využívajú UV-C riešenia od spoločnosti Philips

Predstavenie predajní DM

Predajne drogistického obchodného reťazca DM, Bratislava, Slovensko

Bratislava, Slovensko

Svietidlá Philips UV-C Upper Air teraz zaisťujú dezinfekciu predajní DM.

Citácia – predajne DM
Prebieha inštalácia UV-C osvetlenia na Slovensku. UV-C svetelné zdroje dokážu dezinfikovať prostredie a odstrániť z neho baktérie a vírusy, a tým prispievajú k ochrane zdravia zákazníkov aj zamestnancov.
Predajne drogistického obchodného reťazca DM na Slovensku
Riešenie pre predajne DM

Požiadavky zákazníka

Spoločnosť Signify, ktorá je svetovým lídrom v oblasti osvetlenia, spustila pilotný projekt dezinfekcie vzduchu pomocou UV-C osvetlenia v predajniach drogistického tovaru DM. UV-C svetelné zdroje dokážu dezinfikovať prostredie a odstrániť z neho baktérie a vírusy, a tým výrazne prispievajú k ochrane zdravia zákazníkov aj zamestnancov.

Riešenie

Všetky predajne reťazca DM sú vybavené (stropnými) UV-C svietidlami Upper AirWall Mounted a nástennými svietidlami Philips, ktoré dezinfikujú vzduch. UV-C žiarenie z týchto svietidiel je optimalizované pre miestnosti s nízkymi stropmi a šíri sa vo vodorovnom smere na úrovni zariadenia a nad touto úrovňou. Týmto spôsobom môže zariadenie bezpečne dezinfikovať maximálny objem vzduchu bez toho, aby narušovalo chod predajne. 

Súvisiace prípady

Predajne Społem

UV-C dezinfekcia povrchov a vzduchu prináša dodatočnú ochranu návštevníkom, personálu a nakupujúcim v predajniach Społem v Poľsku.

EDEKA Nemecko

Spoločnosť EDEKA Clausen z Nemecka sa rozhodla pre osvetlenie Philips na dezinfekciu vzduchu pomocou UV-C žiarenia, aby ochránila svoje predajne pred baktériami a vírusmi.

"to.market, Taliansko"

UV-C dezinfekcia povrchov a vzduchu prináša dodatočnú ochranu personálu a nakupujúcich v predajniach spoločnosti to.market v Miláne.