Prvý taliansky supermarket, ktorý chráni nakupujúcich žiarením UV-C

Predstavenie spoločnosti to.market

to.market

Miláno, Taliansko

Spoločnosť to.market nainštalovala dezinfekčné zariadenia Philips UV-C v dvoch predajniach v Miláne. Jej konečným cieľom je inštalácia týchto zariadení v rámci celého reťazca maloobchodných predajní spoločnosti.

Citácia týkajúca sa spoločnosti to.market
Neustále hľadáme technológie a služby, ktoré nám umožnia držať krok s prebiehajúcimi zmenami. Rozhodli sme sa preto nadviazať spoluprácu so spoločnosťou Signify a využívať jej inovatívnu technológiu UV-C svetelného zdroja na dezinfekciu povrchov a vzduchu.
Mattia Ballabio, generálny riaditeľ spoločnosti to.market
Požiadavky spoločnosti to.market

Požiadavky zákazníka

V priebehu pandémie ochorenia COVID-19 bolo najväčším záujmom spoločnosti to.market nájsť spôsob, ako sa prispôsobiť novým výzvam spôsobeným zložitou zdravotnou situáciou. To zahŕňalo prijatie opatrení na neutralizáciu vírusov a baktérií na povrchoch, predmetoch a vo vzduchu s cieľom zabezpečiť zákazníkom dokonale dezinfikované prostredie, v ktorom môžu nakupovať.

Riešenie spoločnosti to.market

Riešenie

Montážou piatich UV-C dezinfekčných svetelných líšt od spoločnosti Philips boli pokryté najrušnejšie miesta v predajniach, ako sú priestory pokladní a priestor na nákupné vozíky. Dezinfekčný cyklus sa aktivuje iba v neprítomnosti ľudí. Homogénny rozptyl UV-C svetla umožňuje v priebehu niekoľkých sekúnd dezinfikovať povrchy a predmety v príslušnom priestore.

Súvisiace prípady

Predajne Społem

UV-C dezinfekcia povrchov a vzduchu prináša dodatočnú ochranu návštevníkom, personálu a nakupujúcim v predajniach Społem v Poľsku.

EDEKA Nemecko

Spoločnosť EDEKA Clausen z Nemecka sa rozhodla pre osvetlenie Philips na dezinfekciu vzduchu pomocou UV-C žiarenia, aby ochránila svoje predajne pred baktériami a vírusmi.