Dokonale zapadnú na miesto, zaručene.

Zoznámenie s prednosťami svietidiel vyrobených 3D tlačou

Váš budúci projekt renovácie bude teraz jednoduchší. Návrh prispôsobený na mieru zaistí, že dostanete presne také svietidlo, aké chcete, a zaručene bude pasovať na miesto. Proces online návrhu je jednoduchý, a len čo hotové svietidlo dostanete, jeho montáž zaberie iba niekoľko minút. Svietidlá typu downlight sú navyše vyrobené z recyklovateľného polykarbonátu, takže potešíte aj životné prostredie.

Na mieru priamo pre vás

Naše svietidlá vyrobené 3D tlačou sú navrhnuté presne podľa vašich špecifikácií, preto zaručene zapadnú presne na miesto.

Hassle-free

Vďaka nám ľahko získate svietidlá typu downlight, ktoré potrebujete pre svoj budúci projekt. Online konfigurácia je jednoduchá a montáž zvládnete v priebehu niekoľkých minút.

Trvalo udržateľné

Záleží vám na životnom prostredí? Nám tiež. Preto sú naše svietidlá vyrobené z polykarbonátu, ktorý možno v plnom rozsahu znova použiť.

svietidlá vytlačené priamo pre vás

Uľahčíme vám prácu

Svietidlá budú vytlačené priamo pre vás, preto zaručene zapadnú do existujúcich otvorov v strope bez toho, aby sa vyžadovali úpravy stropu alebo svetelné kruhy. To vám zaručí menej neporiadku, menej námahy a konzistentný vzhľad.

Už žiadne problémy

Svietidlá vyrobené 3D tlačou predstavujú správnu cestou, ak požadujete vlastné riešenie osvetlenia, ktoré bude presne zodpovedať vašim špecifikáciám. Hneď od začiatku vás zbavíme frustrácie a ušetríme vám finančné prostriedky.

Montáž už v priebehu dvoch minút

Jednoduché vyhotovenie a jednodielna konštrukcia mimoriadne uľahčujú montáž.

Žiadne úpravy otvorov v strope

Naše svietidlá vyrábané na zákazku zaručene zapadnú na miesto. Stačí ich vybaliť a dokonale založiť do existujúceho výrezu.

Integrovaný lem pre svieži vzhľad

Elegantné vyhotovenie a integrovaný lem zaisťujú svieži vzhľad všetkých projektov.

Náš sľub – PerfectFit

Dodáme vám svietidlo typu downlight s integrovaným lemom a elegantným vzhľadom, vytlačené presne podľa vašich rozmerov, ktoré zaručene zapadne na miesto.

Radi vám pomôžeme

Náš obchodný tím je tu pre vás. Vyplňte formulár a my sa s vami čo najskôr spojíme.

Inšpirovali ste sa?

Zdieľajte túto stránku vo svojej sieti.