Vidieť to, veriť tomu a dosiahnuť to

Vypočujte si rozprávanie ďalších profesionálov

Technológia 3D tlače uľahčila Marcelovi Hogenesovi, technickému riaditeľovi pôsobiacemu v Holandsku, výber vhodných svietidiel typu downlight. Vypočujte si viac o efektivite, ktorú dosiahol pri nedávnom projekte inštalácie osvetlenia, v ktorom použili svietidlá vyrobené 3D tlačou.

Naše najnovšie projekty

Madridské letisko

Madridské letisko

Jednoduchá inštalácia a úspora nákladov

Madridské letisko Barajas malo dva hlavné ciele: znížiť náklady a nájsť riešenie, ktoré možno ľahko inštalovať. Obe tieto podmienky splnili svietidlá typu downlight radu PerfectFit.

Unica

Unica

Udržateľná voľba pre ekologicky šetrnú spoločnosť

Spoločnosť Unica chcela vo svojej samoobslužnej jedálni a zasadacej miestnosti vytvoriť príjemnú atmosféru. A vzhľadom na to, že svojim klientom poskytuje poradenské služby v oblasti udržateľných postupov, bolo nevyhnutné, aby sa nimi tiež riadila. Ako ideálne riešenie sa ukázali svietidlá typu downlight radu PerfectFit vyrobené 3D tlačou, ktoré sa vyznačujú veľmi malou uhlíkovou stopou.

Letiskový salónik spoločnosti SAS

Letiskový salónik spoločnosti SAS

Jednoduchá modernizácia s významným vplyvom

Letiskový salónik vyžadoval modernizáciu vzhľadu, ale na veľké stavebné úpravy nebol k dispozícii dostatočný rozpočet. A práve pre takéto situácie sú vhodné svietidlá downlight radu PerfectFit vyrábané 3D tlačou. Salónik spoločnosti SAS sa premenil na útulný priestor s vlastnými svietidlami typu downlight, ktoré dokonale zapadnú do existujúcich otvorov v strope, úplne zmenili atmosféru salónika a dodali mu nový elegantný vzhľad.

Staňte sa profesionálom a začnite ešte dnes

Staňte sa profesionálom a začnite ešte dnes

Postup je jednoduchý. Najprv zmeriate existujúce otvory v strope, aby ste našli vhodnú verziu. Potom navrhnete svietidlo typu downlight online v našom jednoduchom konfiguračnom nástroji. Vytvárať možno zákazkové svietidlá typu downlight pre akékoľvek otvory s priemerom 150 až 280 mm. Po online konfigurácii svietidla nástroj automaticky vygeneruje technický list s presnými rozmermi, ktorý môžete vytlačiť a odovzdať veľkoobchodníkovi. Po zadaní objednávky veľkoobchodníkom bude vaše zákazkové svietidlo typu downlight vyrobené 3D tlačou a dodané už v priebehu 3 až 4 týždňov. Inštaláciu zvládnete za niekoľko minút a potom sa už budete môcť potešiť svojím riešením PerfectFit.

Radi vám pomôžeme

Náš obchodný tím je tu pre vás. Vyplňte formulár a my sa s vami čo najskôr spojíme.

Inšpirovali ste sa?

Zdieľajte túto stránku vo svojej sieti.