Zvýšenie kvality vzduchu na klinike Vauban využitím schopností svetla

Predstavenie kliniky Vauban

Klinika Vauban

Livry-Gargan, Francúzsko

Klinika Vauban sa v záujme obmedzenia šírenia všetkých infekčných a vzduchom prenášaných ochorení, medzi ktoré patrí aj COVID-19, rozhodla pre bezpečné a osvedčené riešenie založené na UV-C svietidlách od spoločnosti Philips.

zákazník, klinika Vauban
Po úspešnom počiatočnom nasadení v čakárni pre neobjednaných pacientov sme sa rozhodli vybaviť týmto riešením všetky naše ordinácie, aby sme chránili pacientov a zamestnancov.
– Dr. Dirk-Uwe Clausen, generálny riaditeľ
Požiadavky zákazníka – klinika Vauban

Výzva

Klinika Vauban sídli neďaleko Paríža v oblasti, v ktorej aj v súčasnosti dochádza k intenzívnemu výskytu ochorenia COVID-19. Vzhľadom na hlavný problém, ktorým je zabezpečenie ochrany pacientov a zamestnancov, sa klinika rozhodla inštalovať UV-C dezinfekčné svietidlá v miestnostiach na príjem pacientov.

To pravé osvetlenie

Na klinike Vauban v čakárňach a ordináciách nainštalovali UV-C dezinfekčné svietidlá od spoločnosti Philips, ktoré dezinfikujú horné vrstvy vzduchu. UV-C žiarenie je osvedčený dezinfekčný prostriedok pre vzduch, povrchy, predmety a vodu, ktorý dokáže znížiť nebezpečenstvo prenosu infekcie a v rozsiahlej miere sa používa už vyše 40 rokov.

Súvisiace prípady

Lesnícka univerzitná nemocnica v Pekingu

Dezinfekcia povrchov a vzduchu pomocou UV-C žiarenia prináša zvýšenú ochranu návštevníkov, zamestnancov a pacientov lesníckej univerzitnej nemocnice v Pekingu.

Optimax

Podpora spoločnosti OPTIMAX pri dosahovaní vízie zdravých budov