Dokonalejšia ochrana pacientov v nemocničných priestoroch vďaka UV-C dezinfekcii

Úvodné informácie o Pekinskej nemocnici

Lesnícka univerzitná nemocnica

Peking, Čína

Táto nemocnica poskytuje nepretržité služby po celý rok, čo prispelo k rastúcemu dopytu po veľmi flexibilnom riešení so schopnosťou dezinfikovať povrchy v miestnostiach, v ktorých sa striedajú ľudia.

Inovatívny systém spoločnosti Philips na dezinfekciu horných vrstiev vzduchu UV-C žiarením poskytuje ďalšiu úroveň ochrany, ktorá udržuje priestor dezinfikovaný bez toho, aby sa narušil náš každodenný režim.
– Junpeng Hou, vedúci kancelárie pre úspory energie oddelenia všeobecných záležitostí, Lesnícka univerzita, Peking
Požiadavky zákazníka – Peking

Požiadavky zákazníka

V tejto nemocnici bolo potrebné zaistiť priebežnú dezinfekciu niekoľkých zón. Splnenie tohto cieľa vyžadovalo získať integrované riešenie na dezinfekciu povrchov aj vzduchu.

Riešenie

V čakárňach nemocnice namontovali svietidlá schopné dezinfikovať horné vrstvy vzduchu, v ordináciách namontovali svetelné lišty a do ďalších priestorov umiestnili dezinfekčné vozíky. V jedálni sa použili svetelné lišty bez snímačov v miestnosti na spracovanie potravín a v samotnej jedálni. Celkom sa namontovalo 50 produktov: 40 líšt v miestnostiach, sedem riešení pre horné vrstvy vzduchu vo vstupnej hale a na recepcii, dva vozíky a jedna komora.

Súvisiace prípady

Klinika Vauban

Dezinfekcia povrchov a vzduchu pomocou UV-C žiarenia zaisťuje dodatočnú ochranu návštevníkov, zamestnancov a klientov kliniky Vauban.

Optimax

Podpora spoločnosti OPTIMAX pri dosahovaní vízie zdravých budov