Predstavenie zdravých budov vybavených UV-C dezinfekčným osvetlením

Úvodné informácie o spoločnosti Honeywell

OPTIMAX

Malajzia

OPTIMAX je malajzijská sieť popredných špecializovaných očných kliník. Od roku 1995 ju navštívilo vyše 300 000 spokojných pacientov.

Spoločnosti Honeywell a Signify ponúkli našim klinikám komplexné riešenie zaisťujúce dezinfekciu vzduchu, povrchov a predmetov. To nám umožňuje zrozumiteľne informovať lekárov, zamestnancov a pacientov o tom, ako pracujeme na zvyšovaní pohody v našich priestoroch.
– Tan Sri Dato Tan Boon Hock, zakladateľ, špecializované očné centrum OPTIMAX
Požiadavky zákazníka – Honeywell

Výzva

Počas pandémie ochorenia COVID-19 zostala väčšina kliník spoločnosti OPTIMAX otvorená, aby mohli poskytovať pacientom životne dôležité služby v oblasti očnej starostlivosti. Na zaistenie bezpečnej prevádzky však kliniky potrebovali riešenie, ktoré by zlepšilo kvalitu vzduchu a dezinfekciu povrchov, a tým minimalizovalo prípadné riziko nákazy či šírenia ochorenia.

Riešenie

Namontovali sme produkty spoločnosti Philips, a to vrátane svietidiel na UV-C dezinfekciu vrchných vrstiev vzduchu a samostatných UV-C dezinfekčných vozíkov. Tieto riešenia dezinfikujú vzduch a povrchy v miestnostiach s cieľom zvýšiť pohodu prítomných osôb. Na ovládanie a monitorovanie slúži ovládací panel Healthy Buildings od spoločnosti Honeywell.

Súvisiace prípady