Návrhy

  Vytvorte si svoje vlastné
  odtiene LED flavours

  Vyniknite na hlavnej ulici

   

  Vytvorte nákupné destinácie prostredníctvom atmosféry charakteristickej pre vašu značku.

  Vďaka vlastnému osvetleniu môžete zjednotiť výklad, výzdobu a vystavený tovar, vytvoriť podmanivý zážitok a opakovane lákať zákazníkov do predajne.

  Správne osvetlenie pomôže zákazníkom okamžite rozpoznať značku, len čo uvidia výklad vašej predajne. Rovnako vám môže pomôcť vytvárať podmanivé prostredie s atraktívne vystaveným tovarom, ktorý zákazníkov inšpiruje k nákupu a nebudú ho chcieť opustiť.

  Vyjadrite svoju značku 

  LED flavors

   

  Vyjadrite postoj značky osvetlením, ktoré vášmu obchodu a produktovému radu dodá exkluzívnosť.

  Philips LED flavors prezentujú produkty v dokonalom svetle, vďaka ktorému je biela žiarivejšia, čierna sýtejšia a farby živšie.

  Vďaka celému radu dostupného spektra osvetlenia a dizajnu svietidiel vytvoríte presne požadovaný efekt a jednoducho ho zladíte s dekoráciou predajne.

  Aké odtiene charakterizujú vašu značku? 

  CrispWhite

  Zvýraznite bielu a vytvorte bohaté farby
  Oživte svoj sortiment žiarivým intenzívnym svetlom s úžasnými efektmi, ktoré zaujmú kupujúcich.

  PremiumWhite

  Zachovajte prirodzenosť
  Predstavte každý produkt jemným osvetlením optimalizovaným na dosiahnutie prirodzeného vzhľadu – dokonalou náhradou za svietidlá s CDM-Elite.

  Standard 830

  Maximalizujte úspory energie
  Vytvorte atraktívne vitríny pri zachovaní nízkych nákladov vďaka osvetleniu LED s vysokou účinnosťou.

  Kolekcia Jefa Montesa nadchýna londýnskych módnych odborníkov látkami, ktoré reagujú na LED osvetlenie CrispWhite

   

  Montesova kolekcia bola špeciálne navrhnutá pre spoločnosť Philips Lighting s cieľom predstaviť možnosti bieleho LED osvetlenia obchodov s úžasnými efektmi.

   

  V priebehu kariéry Montesa fascinujú materiály so svetelnou pamäťou a odraz svetla od rôznych povrchov. V prípade tejto kolekcie skúmal interakciu svetla s vlastnými návrhmi. Montesova kolekcia Illuminosa & Velero inšpirovaná prístupom k osvetleniu predajní Philips CrispWhite využíva materiály, ako napríklad laminát a nylon, na dosiahnutie atraktívnych odrazov svetla na odevoch.

   

  „Svetlo predstavuje dôležitý faktor pri tvorbe mojich kolekcií a biele svetlo je mimoriadne dôležité pri dosahovaní správneho účinku,“ hovorí holandský módny návrhár Jef Montes. „Biele LED svetlo z radu Philips CrispWhite vytvára zaujímavé svetelné odrazy na materiáloch s líniami odevov, ktoré možno v bielom svetle zreteľne rozlíšiť.“

   

  Kolekcia bola prvý raz predstavená v hlavnej prevádzke obchodného domu House of Fraser’s na Oxford Street v Londýne a bude vystavená v marci na veľtrhu Lighting + Building vo Frankfurte. Spoločnosť House of Fraser sa rozhodla pre osvetlenie CrispWhite v obchodoch v rôznych krajinách vrátane piatich prevádzok v Spojenom kráľovstve a v plánovaných predajniach v Číne.

  Prípadové štúdie

  Inšpirovali ste sa?

  S otázkami sa obráťte na
  naše miestne kontaktné stredisko.