Práve sa nachádzate na webe spoločnosti Philips lighting. K dispozícii máte lokalizovanú verziu.
Návrhy

  Vytvorte si svoje vlastné
  odtiene LED flavours

  Vyniknite na hlavnej ulici

   

  Vytvorte nákupné destinácie prostredníctvom atmosféry charakteristickej pre vašu značku.

  Vďaka vlastnému osvetleniu môžete zjednotiť výklad, výzdobu a vystavený tovar, vytvoriť podmanivý zážitok a opakovane lákať zákazníkov do predajne.

  Správne osvetlenie pomôže zákazníkom okamžite rozpoznať značku, len čo uvidia výklad vašej predajne. Rovnako vám môže pomôcť vytvárať podmanivé prostredie s atraktívne vystaveným tovarom, ktorý zákazníkov inšpiruje k nákupu a nebudú ho chcieť opustiť.

  Vyjadrite svoju značku 

  LED flavors

   

  Vyjadrite postoj značky osvetlením, ktoré vášmu obchodu a produktovému radu dodá exkluzívnosť.

  Philips LED flavors prezentujú produkty v dokonalom svetle, vďaka ktorému je biela žiarivejšia, čierna sýtejšia a farby živšie.

  Vďaka celému radu dostupného spektra osvetlenia a dizajnu svietidiel vytvoríte presne požadovaný efekt a jednoducho ho zladíte s dekoráciou predajne.

  Aké odtiene charakterizujú vašu značku? 

  CrispWhite

  Zvýraznite bielu a vytvorte bohaté farby
  Oživte svoj sortiment žiarivým intenzívnym svetlom s úžasnými efektmi, ktoré zaujmú kupujúcich.

  PremiumWhite

  Zachovajte prirodzenosť
  Predstavte každý produkt jemným osvetlením optimalizovaným na dosiahnutie prirodzeného vzhľadu – dokonalou náhradou za svietidlá s CDM-Elite.

  Standard 830

  Maximalizujte úspory energie
  Vytvorte atraktívne vitríny pri zachovaní nízkych nákladov vďaka osvetleniu LED s vysokou účinnosťou.

  Kolekcia Jefa Montesa nadchýna londýnskych módnych odborníkov látkami, ktoré reagujú na LED osvetlenie CrispWhite

   

  Montesova kolekcia bola špeciálne navrhnutá pre spoločnosť Philips Lighting s cieľom predstaviť možnosti bieleho LED osvetlenia obchodov s úžasnými efektmi.

   

  V priebehu kariéry Montesa fascinujú materiály so svetelnou pamäťou a odraz svetla od rôznych povrchov. V prípade tejto kolekcie skúmal interakciu svetla s vlastnými návrhmi. Montesova kolekcia Illuminosa & Velero inšpirovaná prístupom k osvetleniu predajní Philips CrispWhite využíva materiály, ako napríklad laminát a nylon, na dosiahnutie atraktívnych odrazov svetla na odevoch.

   

  „Svetlo predstavuje dôležitý faktor pri tvorbe mojich kolekcií a biele svetlo je mimoriadne dôležité pri dosahovaní správneho účinku,“ hovorí holandský módny návrhár Jef Montes. „Biele LED svetlo z radu Philips CrispWhite vytvára zaujímavé svetelné odrazy na materiáloch s líniami odevov, ktoré možno v bielom svetle zreteľne rozlíšiť.“

   

  Kolekcia bola prvý raz predstavená v hlavnej prevádzke obchodného domu House of Fraser’s na Oxford Street v Londýne a bude vystavená v marci na veľtrhu Lighting + Building vo Frankfurte. Spoločnosť House of Fraser sa rozhodla pre osvetlenie CrispWhite v obchodoch v rôznych krajinách vrátane piatich prevádzok v Spojenom kráľovstve a v plánovaných predajniach v Číne.

  Prípadové štúdie

  Inšpirovali ste sa?

  S otázkami sa obráťte na
  naše miestne kontaktné stredisko.