Práve sa nachádzate na webe spoločnosti Philips lighting. K dispozícii máte lokalizovanú verziu.
Návrhy
  Zavrieť filtre Zobraziť filtre
  Zobraziť ďalšie filtre
  Zobraziť menej filtrov
  • Produkt
  • Efficacy
  • Svetelný tok zdroja
  • Color temperature
  • IES
  • Technické dáta produktu

  Zoradiť podľa:

    Informácie o rade produktov

    Naša súprava na výmenu IP66 LED špeciálne navrhnutá pre klasické svietidlá a LED varianty prvej generácie ponúka niekoľko výkonných vylepšení: existujúce inštalácie sú energeticky úspornejšie a bezpečnejšie so spoľahlivejším výkonom krytu (IP66). Historická alebo tradičná estetickosť svietidiel sa navyše úplne zachová. Vďaka vyhradenému radu paspart umožňuje súprava na výmenu Heritage LED rýchlu a ľahkú modernizáciu v našich tradičných (alebo LED) svietidlách Villa, Jargeau, Micenas 1 a 2, zatiaľ čo univerzálna a nastaviteľná pasparta dopĺňa rad a umožňuje modernizáciu vo väčšine ostatných typov približne štvorcových svietidiel, vrátane svietidiel iných výrobcov než Philips. Súprava na výmenu LED sa dodáva s celým radom optických možnosťou pripravených pre aplikácie, čo umožňuje postupnú výmenu tradičných svetelných zdrojov. Výkonný modul LED ponúka významné úspory v porovnaní s klasickým osvetlením ciest a ulíc pri krátkej dobe návratnosti. Súprava na výmenu CitySoul LED je určená pre zákazníkov, ktorí hľadajú spôsoby, ako znížiť náklady na energiu aj údržbu pomocou jednoducho namontovateľných zariadení. Svietidlá sú navyše pripravené na ďalšie modernizácie v budúcnosti.

    Benefits

    Vyhradené a upraviteľné riešenie pripravené na budúce zmeny: navrhnuté s ohľadom na dlhodobú životnosť s možnosťou prispôsobenia sa technologickým zmenám
    Energeticky účinné svietidlo: v porovnaní so starými tradičnými inštaláciami ušetrí až 40 – 60 % nákladov na energiu
    Spoľahlivé a s dlhou životnosťou: zníženie nákladov na údržbu a dlhšia životnosť – až 100 000 hodín

    Vlastnosti

    Súprava na výmenu IP66 LED, napájač aj optická jednotka na zaistenie maximálnej bezpečnosti a spoľahlivosti po dlhú dobu životnosti
    Jednoduché prispôsobenie akémukoľvek svietidlu približne štvorcovej konštrukcie: vyhradená (produktové rady Villa, Jargeau, Micenas 1 a 2) alebo nastaviteľná pasparta (pre veľkosti svietidiel 305 × 305 mm až do 405 × 405 mm – vnútorné rozmery svietidla)
    Veľký výber teplôt chromatickosti: 2 200 K, 2 700 K, 3 000 K a 4 000 K
    Jednoduchá a rýchla montáž priamo na mieste
    Väčšia optimalizácia výkonnosti svetelného toku vďaka systému Philips L-Tune

    Využitie

    Cesty a ulice
    Obytné zóny
    Parky a námestia

    Výstraha a bezpečnosť

    S výnimkou integrácie tohoto produktu do svietidla Philips Jargeau, Villa alebo Micenas 1 v tradičnom alebo LED prevedení nenesie spoločnosť Signify N.V. žiadnu zodpovednosť, ak ide o mechanické upevnenie tohto produktu do iného svietidla alebo inej montážnej konstrukcie a o všetky aspekty souvisiace s upevnením. Zákazník má výhradnú zodpovednosť za zaistenie toho, že sa tento produkt namontuje a upevní bezpečným a spoľahlivým spôsobom.
    Súbory na prevzatie
    Leaflets
    Vizuálne prvky
    Software plugins
    • Začiarknite produkt, ktorý chcete pridať
      
    • Začiarknite produkt, ktorý chcete pridať
      
    • Začiarknite produkt, ktorý chcete pridať
      
    Začiarknite produkt, ktorý chcete pridať

    Cannot find what you're looking for?
    Perhaps one of these links might help