Práve sa nachádzate na webe spoločnosti Philips lighting. K dispozícii máte lokalizovanú verziu.
Návrhy
  • Produkt
  • IES
  • Leaflet

  Sort by:

    Informácie o rade produktov

    Ovládací prvok Philips ActiLume pozostáva z malého, ľahkého snímača a ovládača, ktorý sa jednoducho integruje do svietidiel.ActiLume je naozaj riešením typu „ plug & play“ pre veľkoplošné (až 11 svietidiel) alebo samostatné kancelárie (napríklad 4 svietidlá).Používa sa v koncepcii riadaceho (master) a pridruženého (slave) svietidla, ľahko sa používa aj inštaluje.K dispozícii sú brožúry pre konkrétne aplikácie, ktoré pomáhajú určiť a používať systém optimálnym spôsobom.Je možné nastavenie a uvedenie do prevádzky pre všetky aplikačné režimy. Pomocou tejto metódy možno meniť funkcie bezzásahu do elektrickej inštalácie.

    Benefits

    ActiLume je riadiaci systém osvetlenia typu „plug & play“, ktorý v dôsledku využívania denného svetla a automatického spínania šetrí energiu. Systém je podporovaný pomocou jednoduchých, špecializovaných aplikačných a inštalačných hárkov.
    Systém ActiLume pozostáva z troch moderných miniatúrnych snímačov, ktoré dopĺňa ovládač obsahujúci niekoľko vopred naprogramovaných režimov.
    Dva najčastejšie používané režimy − samostatné alebo veľkoplošné kancelárie − možno vybrať jednoduchým stlačením servisného tlačidla.

    Vlastnosti

    Philips ActiLume je riadiaci systém osvetlenia založený na technológii DALI a navrhnutý na dosahovanie maximálneho komfortu a úspory energie až do výšky 75 % (v plne automatickom režime a pri používaní v kombinácii s dotykovými ovládačmi Philips HF-Regulator EII a predradníkmi DALI). Vďaka tomu možno dosiahnuť rýchlu návratnosť investícií.
    Snímač svetla je citlivý na viditeľné žiarenie (vnímané ľudským okom), vďaka čomu zabezpečuje automatickú úsporu s využitím regulácie podľa denného svetla bez akéhokoľvek vizuálneho nepohodlia pre používateľa.
    Pohybový snímač je veľmi citlivý na pohyb ľudí a v kombinácii s premlkou osvetlenia je optimálnou funkciou v kancelárskom prostredí.
    Poloautomatické riešenia možno vytvoriť pripojením sieťového vratného spínača k ovládaču alebo používaním infračerveného diaľkového ovládača. Týmto spôsobom možno manuálne potlačiť príslušné nastavenia podľa osobných požiadaviek.
    Okrem toho systém ActiLume umožňuje vybrať špecifické režimy, ktoré boli špeciálne vyvinuté v súlade s novou legislatívou, čím systému dodávajú veľkú univerzálnosť. Tieto režimy možno vyvolať pomocou nástroja na výber jednoduchých režimov IRT8098/00.
    Nastavenie konkrétnej aplikácie možno jednoducho zmeniť výberom iného režimu pomocou nástroja na výber rozšírených režimov IRT8099/20.
    Systém môže riadiť maximálne 34 predradníkov a možno ho rozšíriť najviac o dva ďalšie snímače pohybu (typ prídavného snímača LRM8118/00 alebo LRM8119). Pre každý ďalší snímač pohybu sa maximálny počet predradníkov znižuje o 1.
    Výrobné nastavenie intenzity osvetlenia je 600 luxov s faktorom odrazu 0,3.

    Využitie

    Systém ActiLume je navrhnutý pre akékoľvek administratívne priestory od veľkoplošných po samostatné kancelárie, haly alebo toalety a od chodieb po malé zasadacie miestnosti.
    Ponúka špecifické režimy komfortného osvetlenia napríklad pre školy, svetelné rady a koncepcie s priamym alebo nepriamym osvetlením.
    Súbory na prevzatie
    Leaflets
    Vizuálne prvky
    • Začiarknite produkt, ktorý chcete pridať
      
    • Začiarknite produkt, ktorý chcete pridať
      
    • Začiarknite produkt, ktorý chcete pridať
      
    Začiarknite produkt, ktorý chcete pridať

    Cannot find what you're looking for?
    Perhaps one of these links might help