Práve sa nachádzate na webe spoločnosti Philips lighting. K dispozícii máte lokalizovanú verziu.
Návrhy

  Prvé inteligentné

  svietidlo typu „plug and play“

  Prvé inteligentné svietidlo navrhnuté na bezproblémové pripojenie

   

  Neoklasický dizajn nového radu produktov Iridium gen3 zaručuje plynulú integráciu svietidla v obytných zónach, ako aj na hlavných cestách. Nové svietidlá Iridium gen3 inšpirované okrúhlym tvarom irídia poskytujú to najlepšie z technológie LED a zároveň využívajú prvky predchádzajúcich dizajnov.

  Pozrite si video o svietidle Iridium gen3

   

  Iridium gen3 je prvé inteligentné svietidlo navrhnuté na bezproblémové pripojenie. Uvedenie do prevádzky bez starostí – jednoducho namontujte svietidlo a ovládajte ho priamo na diaľku prostredníctvom platformy na správu osvetlenia CityTouch. Presne tak má vyzerať jednoduchá správa osvetlenia na diaľku.

  Systém osvetlenia izieb pre pacientov

  Svietidlo Iridium gen3 podporujúce platformu CityTouch

   

  Iridium GEN3 je inteligentné svietidlo, ktoré je súčasťou systémového prístupu platformy IntelligentCity. Možno ho jednoducho prepojiť s platformou CityTouch prostredníctvom integrácie všetkých inteligentných prvkov ovládania do svietidla. Žiaden ďalší hardvér nie je potrebný. Komunikácia prebieha priamo cez verejnú mobilnú sieť. Pozitívnym vedľajším účinkom je nulová údržba zo strany vlastníka. Okrem toho je celá správa pripojenia súčasťou nášho servisu, takže zákazníci sa vyhnú akýmkoľvek nepríjemnostiam. Po pripojení k zdroju napájania sa na mape softvéru CityTouch automatický zobrazí v príslušnej lokalite osvetľovacia sústava. Všetky technické parametre svietidla sa importujú do systému a sú pripravené na diaľkové ovládanie systémom CityTouch LightWave.

   

  Ďalšie informácie o systéme IntelligentCity

  Montáž s bočným vstupom
  Montáž na vrchol stĺpa s technológiou CityTouch LightWave
  Jednoduchá inštalácia v 3 krokoch pomocou inovatívnej príruby

  Prehľad produktu Iridium gen3

  Kontaktujte nás

   

  Ak máte akékoľvek obchodné otázky týkajúce sa našich systémov profesionálneho osvetlenia, použite tento formulár.

   

  V prípade zložitých otázok použite náš podrobný formulár