Práve sa nachádzate na webe spoločnosti Philips lighting. K dispozícii máte lokalizovanú verziu.
Návrhy

  Aby boli priestory
  šťastnejšie a zdravšie

   

   

  Lepšie prostredia

   

  Pokiaľ ide o udržateľnú zdravotnú starostlivosť, ciele v oblasti životného prostredia sú len jednou časťou celku. Je potrebné zohľadniť aj na „ľudský“ pohľad. To znamená podporu pohodlia a pohody pacientov, návštevníkov a zamestnancov zariadenia.

  Podpora prirodzených biorytmov

   

  Svetlo môže mať významnú úlohu pri utváraní prostredia, ktoré je príjemné pre ľudí. Ovplyvňuje naše každodenné zdravie a pohodu a reguluje dôležité procesy, ako je napríklad rytmus spánku a bdenia. S modernými udržateľnými systémami osvetlenia môžeme tieto prirodzené rytmy ovládnuť a pomôcť ľuďom, aby sa cítili tak dobre, ako je to len možné.

  Sestra a pacient v opatrovateľskom domove pre staršie osoby, ktorý podporuje prirodzené biorytmy pomocou osvetlenia Philips

  Dopĺňanie denného svetla

   

  Vytvorte si svoje prostredie pomocou svetla. Naše systémy osvetlenia vám umožnia vytvoriť flexibilné a dynamické priestory, vdýchnuť im príjemnú atmosféru a napodobňovať rytmus denného svetla. Inteligentné ovládacie systémy zisťujú množstvo dostupného prirodzeného svetla a príslušným spôsobom nastavujú svietidlá. Výsledkom je, že nikdy nespotrebujete viac energie, než je potrebné, a udržiavate optimálnu atmosféru, v ktorej je ľuďom príjemne.

  Sestra ponúka pacientovi pohár vody

  Šťastnejší a produktívnejší personál

   

  Ukážte svojim zamestnancom, že vám na nich záleží. Responzívne a nastaviteľné svetlo znamená pre každodenný život zdravotníckeho personálu skutočný rozdiel. Ak upravíte úroveň osvetlenia napríklad počas „útlmu po obede“, môžete zvýšiť úroveň energie zamestnancov, zvýšiť ich bdelosť a minimalizovať množstvo vzniknutých chýb. Špičkové osvetlenie môže zabezpečiť viditeľnosť, ktorú zamestnanci potrebujú, a zároveň zachovávať uvoľnenú a neoslňujúcu atmosféru.

  Lekár a dieťa pod osvetlením Philips, ktoré pomáha zamestnancom v nemocnici k väčšej spokojnosti a produktivite.

  Viete, že...?

  Až o 8,5 % kratšia doba pobytu pacientov, ak sú vystavení veľkému množstvu prirodzeného denného svetla.
  Kratšia doba pobytu pacientov, ak sú vystavení veľkému množstvu prirodzeného denného svetla.
  Až o 12 % vyššia miera spracovania hovorov v lepšie osvetlenom prostredí, ktoré zahŕňa denné svetlo.
  Vyššia miera spracovanie hovorov v lepšie osvetlenom prostredí, ktoré zahŕňa denné svetlo.
  Až o 23 % vyššia produktivita v lepšie osvetlenom prostredí, ktoré zahŕňa denné svetlo.
  Produktivita v lepšie osvetlenom prostredí, ktoré zahŕňa denné svetlo, je vyššia.