Práve sa nachádzate na webe spoločnosti Philips lighting. K dispozícii máte lokalizovanú verziu.
Návrhy

  RoomFlex

   

  Inteligentný riadiaci izbový systém

  Zaistite, aby vaši hostia zažili úžasný zážitok 

  Ponúknite hosťom dokonalý zážitok a získajte si ich vernosť. Systémy pre inteligentné ovládanie izieb RoomFlex v sebe spájajú snímače, inovatívne osvetlenie a systémy, ktoré dodávajú poskytovaniu služieb zákazníkom nový rozmer.

   

  Zvýšte latku v oblasti služieb poskytovaných v hotelových izbách, ktoré sú schopné rozpoznať hostí alebo okamžite upraviť osvetlenie a izbovú teplotu, aby sa hostia cítili ako doma. Hostia môžu ľahko upraviť nastavenia pomocou riadiaceho izbového systému a môžu si dokonca vybrať, či sa namiesto budíka chcú zobúdzať prirodzene svetlom.

   

  Váš hotel môže byť ešte efektívnejší vďaka riadiacemu panelu systému RoomFlex, ktorý možno integrovať do systému klimatizácie HVAC a ďalších riadiacich systémov hotela, čím zaisťuje informácie o spotrebe energie na osvetlenie a obsadenosti hotelových izieb.

  RoomFlex, riadiaci systém hotelových hosťovských izieb od spoločnosti Philips Lighting

  Prehľad výhod systému RoomFlex

  Systém RoomFlex od spoločnosti Philips Lighting umožňuje hosťom ovládať svoju izbu a manažérom hotela poskytuje oveľa lepší prehľad
  Ikona začiarknutia

  Zaistite, aby sa hostia cítili vítaní

  Vstup hosťa aktivuje uvítací motív osvetlenia, klimatizačný systém HVAC, roztiahne závesy a aktivuje upozornenia na upratovanie.

  ikona začiarknutia

  Zlepšite zážitok hostí

  Hostia využívajú inteligentný riadiaci systém izieb na prispôsobenie osvetlenia a nastavenie preferovanej teploty. Orientačné osvetlenie aktivované snímačom slúži na zabezpečenie hostí v noci a simulovaný východ slnka ich prirodzene prebudí.

  ikona začiarknutia

  Šetrite energiu

  Zistite úroveň denného svetla a obsadenosti izieb a okamžite nastavte osvetlenie a ostatné systémy.

  ikona začiarknutia

  Zvýšte efektivitu prevádzky

  V reálnom čase získajte kompletný prehľad o hosťovských izbách a požiadavkách na služby pomocou riadiaceho panelu, ktorý môžete integrovať do ďalších riadiacich systémov hotela.

  ikona začiarknutia

  Vykonávajte aktívnu údržbu

  Vykonávajte efektívne upratovanie izieb a opravy vďaka snímačom integrovaným v osvetlení hotelovej izby, ktoré odosielajú SMS správy a e-mailové upozornenia vášmu tímu.

  Čo systém RoomFlex umožňuje

   

  Systém RoomFlex od spoločnosti Philips Lighting je inteligentný riadiaci systém, ktorý v sebe spája snímače, inovatívne LED osvetlenie a systémy, ktoré zvyšujú spokojnosť zákazníkov.

  Ako to funguje?

  RoomFlex je kompletný systém osvetlenia hotelovej izby typu „plug-and-play“ prispôsobený potrebám vášho hotela. Spolupracuje so širokou škálou profesionálnych svetelných zdrojov, svietidiel a snímačov značky Philips. Ak chcete zistiť, ktoré zariadenia sú odporúčaná pre vašu krajinu alebo región, obráťte sa na príslušný obchodný kontakt spoločnosti Philips Lighting.
  Inteligentný riadiaci systém hotelových izieb RoomFlex od spoločnosti Philips Lighting umožňuje ovládanie pomocou riadiaceho panela a možno ho integrovať s inými hotelovými systémami

  Hotelový riadiaci panel systému RoomFlex  

  Na riadiacom paneli sa zobrazujú všetky miestnosti vo vašej hotelovej sieti, preto môžete zobraziť stav, požiadavky na údržbu a dáta z integrovaných hotelových systémov, akým je klimatizačný systém HVAC a systém Opera Oracle.
  Panel Antumbra od spoločnosti Philips Lighting prispôsobí inteligentný riadiaci systém izieb RoomFlex značke vášho hotela

  Izbový riadiaci panel Antumbra

  Izbové riadiace panely sa rozsvietia, keď zaregistrujú hostí. Možno ich prispôsobiť identite značky vášho hotela (prostredníctvom výberu požadovaného písma a tlačidiel) a nainštalovať ako súčasť klimatizačného systému HVAC, aby zobrazovali izbovú teplotu a ovládacie prvky. Integrované hodiny môžu tiež zabezpečovať budenie hostí.

  Prípadové štúdie

  Príjemne sa prebuďte

   

  Hoteloví hostia si môžu riadiť

  osvetlenie, jednoduchšie zaspávať a prebúdzať sa

  príjemne vďaka simulovanému východu slnka. Je to skvelý spôsob,

  ako zvýšiť ich spokojnosť s pobytom.

  Oboznámte sa s ďalšími systémami osvetlenia pre váš hotel