Práve sa nachádzate na webe spoločnosti Philips lighting. K dispozícii máte lokalizovanú verziu.
Návrhy

  Služby v oblasti osvetlenia,
  ktoré spĺňajú potreby vášho podnikania

  Služby v oblasti osvetlenia, ktoré vytvárajú hodnotu


  Dnešné technológie v oblasti osvetlenia dokážu oveľa viac než len zaistiť osvetlenie. Spoločnosť Philips stojí v popredí inovatívnych služieb v oblasti osvetlenia, pripravených na mieru, ktoré prinášajú požadovanú kvalitu osvetlenia za zlomok nákladov na energie a súčasne zlepšujú prevádzkové výsledky.

   

  Služby spoločnosti Philips zahŕňajú: posúdenie súčasného osvetlenia, nový projekt osvetlenia, bezproblémovú údržbu, vzdialenú technickú podporu a garantovanú výkonnosť osvetlenia. Spolupracujte so spoločnosťou Philips a zaistite, aby sa osvetlenie stalo neoddeliteľnou súčasťou úspechu vašej spoločnosti. My sa postaráme o osvetlenie, aby ste sa vy mohli venovať podnikaniu.

  Skvelý servisný plán, ktorý splní vaše potreby v oblasti osvetlenia

  profesionálne služby – služby spoločnosti Philips Lighting
  Profesionálne služby
  Znalosti a zákaznícke riešenie projektu osvetlenia

   

  Plánujete inovovať svoju osvetľovaciu sústavu? Posúdime existujúcu sústavu s prihliadnutím na vaše potreby a požiadavky a poskytneme jasné odporúčania a rady, ako optimalizovať projekt osvetlenia. Môže ísť o čokoľvek – od nového návrhu po jednoduchú výmenu za LED osvetlenie.

  Služby počas životného cyklu – služby spoločnosti Philips
  Služby počas životného cyklu
  Predĺžte životnosť svojej osvetľovacej sústavy

   

  Infraštruktúra osvetlenia je pre vašu organizáciu jedným z najcennejších prostriedkov zásadného významu, preto si túto investíciu chcete chrániť. Prostredníctvom správneho plánu údržby a pomoci na diaľku vám môžeme pomôcť predĺžiť životnosť produktov a optimalizovať ich výkonnosť s menším počtom narušení a neočakávaných výdavkov.

  projektové služby – prenájom infraštruktúry osvetlenia
  Služby správy
  Výkon osvetlenia podľa aktuálnych výsledkov

   

  Pristúpili by ste k celkovému prenájmu svojej infraštruktúry osvetlenia na zaistenie úplne bezproblémovej prevádzky? Naše služby správy sa o to postarajú – od úvodného návrhu a inštalácie až po trvalú bezproblémovú prevádzku a údržbu. Zohľadníme dokonca aj ekonomickú udržateľnosť a pomôžeme vám minimalizovať uhlíkovú stopu.

  Otázky? Návrhy?

  Bez obáv sa na nás kedykoľvek obráťte –
  tešíme sa na vašu spätnú väzbu!