Práve sa nachádzate na webe spoločnosti Philips lighting. K dispozícii máte lokalizovanú verziu.
Návrhy

  Služby v oblasti osvetlenia
  sa presunuli do spoločnosti Signify

  Obrázok služieb Philips Lighting

  Služby v oblasti osvetlenia sú teraz k dispozícii v spoločnosti Signify


  Dnešné technológie v oblasti osvetlenia dokážu oveľa viac než len zaistiť osvetlenie. Spoločnosť Signify stojí v popredí inovatívnych služieb v oblasti osvetlenia, pripravených na mieru, ktoré prinášajú požadovanú kvalitu osvetlenia za zlomok nákladov na energie a súčasne zlepšujú prevádzkové výsledky.
   

  Služby spoločnosti Signify zahŕňajú: posúdenie súčasného osvetlenia, nový projekt osvetlenia, bezproblémovú údržbu, vzdialenú technickú podporu a garantovanú výkonnosť osvetlenia. Spolupracujte so spoločnosťou Signify a zaistite, aby sa osvetlenie stalo neoddeliteľnou súčasťou úspechu vašej spoločnosti. My sa postaráme o osvetlenie, aby ste sa vy mohli venovať podnikaniu.

  Služby spoločnosti Signify Lighting


  Spoločnosť Signify je popredným hráčom v oblasti prispôsobených služieb osvetlenia prinášajúcim kvalitu svetla, ktorú si vaše podnikanie zaslúži.

  Profesionálne služby

  Prispôsobené riešenia osvetlenia
  profesionálne služby
  Či už inovujete svoje svietidlá alebo robíte kompletnú zmenu návrhu systému, môžeme vám pomôcť transformovať osvetlenie tak, aby slúžilo vám aj vášmu podnikaniu.

  Služby počas životného cyklu

  Predĺžte životnosť svojho osvetlenia
  Služby životného cyklu
  Osvetlenie tvorí dôležitú súčasť vášho podnikania. Preto ponúkame plány údržby upravené na mieru, vďaka ktorým bude váš systém osvetlenia fungovať celý čas s maximálnym výkonom.

  Služby správy

  Postaráme sa o vaše osvetlenie
  Služby správy
  Postaráme sa o všetko – od úvodného návrhu a inštalácie až po trvalú prevádzku a údržbu. Vy sa môžete sústrediť na to, v čom ste najlepší – rozvíjať svoje podnikanie.

  Chcete sa dozvedieť viac


  S otázkami sa obráťte na miestne kontaktné stredisko