Skutoční profesionáli si vyberajú nové pripojenia na získanie nových príležitostí

Philips MasterConnect LEDlamp

Kto tvrdí, že musíte minúť veľa peňazí, ak si chcete zaobstarať inteligentné osvetlenie? Urobte prvý krok s inteligentnými LED svetelnými zdrojmi Philips MasterConnect LEDlamp určenými na modernizáciu, ktoré vám umožnia ľahko a bez problémov modernizovať a využívať všetky výhody prepojeného osvetlenia.

Neexistuje lepší spôsob, ako pozdvihnúť riešenia osvetlenia na vyššiu úroveň.

Jednoduchá montáž

Bezdrôtové produkty na modernizáciu, technológie nevyžadujúce bránu a intuitívne nastavenie pomocou mobilnej aplikácie zaisťujú rýchlu a bezproblémovú montáž.

Praktické a efektívne riešenie

Naprogramujte systém osvetlenia tak, aby umožňoval bezdrôtové stmievanie, snímanie obsadenosti a zachytávanie denného svetla na zvýšenie pohodlia a vyššiu úsporu energie.

Škálovateľný systém

Stačí pridať bránu a budete môcť využívať všetky výhody cloudových systémov bez toho, aby ste museli prepájať alebo modernizovať existujúce súčasti.

Sprievodca použitím obsahu

Jednoduchá premena každej miestnosti ľubovoľným spôsobom

Tento sprievodca vám poskytne rôzne inšpiratívne tipy a informácie, ktoré vám uľahčia výber vhodných LED svetelných zdrojov a súčastí radu MasterConnect na dosiahnutie skvelých výsledkov, ktoré požadujete, a uchvátenie zákazníkov.

Príprava na prepojené osvetlenie

Interact

Pozdvihnutie osvetlenia na vyššiu úroveň

Svetelné zdroje Philips MasterConnect LEDlamp možno používať aj s aplikáciou Interact, prostredníctvom ktorej môžete jednoducho pridať bránu a následne využívať výhody ponúkané cloudom – od monitorovania systému mimo pracoviska až po individuálne prispôsobené nastavenie osvetlenia pre zamestnancov zákazníka, a to bez nutnosti zmien hardvéru alebo prepojenia.

Vyhľadanie distribútora

Vyhľadajte najbližšieho distribútora alebo partnera.

Kontaktujte nás

Máte otázky? Neváhajte nás kontaktovať.

Súvisiace produkty

Interact Ready

Svetelné zdroje a svietidlá Philips Interact Ready spolupracujú s intuitívnou aplikáciou Interact Pro a umožňujú aj malým a stredným podnikom využívať prepojené osvetlenie.

Centrum pre montážnych technikov

Všetky relevantné informácie pre montážne firmy o úsporných LED svietidlách CoreLine, LED svetelných zdrojoch umožňujúcich modernizáciu existujúcich inštalácií, svetelných zdrojoch LEDtube a konvenčnom osvetlení.