Práve sa nachádzate na webe spoločnosti Philips lighting. K dispozícii máte lokalizovanú verziu.
Návrhy

  Uznanie miest,

  ktoré zlepšujú život
  pomocou svetla

  Program City.People.Light

  Program City.People.Light je otvorený program, ktorý vyvíja, predstavuje a premieňa úlohu mestského osvetlenia budúcnosti s pomocou odborníkov na osvetlenie, čím zlepšuje život ľudí na celom svete.

   

  Všetko sa začalo v roku 1996 ako výskumný projekt, ktorý odhalil obrovský potenciál využitia svetla v mestských prostrediach. Výsledky inšpirovali mnoho profesionálov z oblasti osvetlenia k tomu, aby vyvinuli nové vzrušujúce koncepty osvetlenia.

   

  Mnohé z týchto konceptov dnes menia to, ako naše mestá vyzerajú a ako sa v nich cítime v noci. Tento program aj naďalej zapája odborníkov na osvetlenie z celého sveta a podporuje kreatívne projekty a skúmanie vzťahu medzi mestom, ľuďmi a svetlom.

   

  Každý rok sa napríklad udeľuje ocenenie city.people.light ako výraz uznania projektov vonkajšieho osvetlenia, ktoré toho najviac urobili na zvýšenie spokojnosti obyvateľov.

  City.People.Light


  Tento program obsahuje rôzne prvky

  Služby a nástroje pre mestské osvetlenie

   

  Zahaľte svoje mesto do svetla. Dodávame všetky produkty a služby potrebné na vytváranie skvelých nápadov osvetlenia miest a architektúry a služieb potrebných na ich oživenie.

  Pekne osvetlené námestie v Ženeve pomocou mestského osvetlenia Philips.

  Prípadové štúdie