Práve sa nachádzate na webe spoločnosti Philips lighting. K dispozícii máte lokalizovanú verziu.
Návrhy

  Využite svoje kancelárske osvetlenie na maximum s inovovateľným otvorom na snímač

  Rýchla a jednoduchá inovácia snímača


  Až doteraz boli otvory na snímače v svietidlách Philips neoddeliteľnou súčasťou svietidla. To znamená, že inovácia technológie snímača výmenou na iný bola takmer nemožná alebo mimoriadne nákladná. A to mohlo obmedzovať životnosť inštalácie svietidiel.
  Teraz je tento problém vyriešený. A to vďaka inovovateľnému otvoru na snímač , ktorý sme vyvinuli pre všetky naše profesionálne kancelárske svietidlá. Táto unikátna funkcia umožňuje jednoduchú a ľahkú výmenu existujúcich snímačov. Toto riešenie pripravené na budúcnosť znamená, že naše svietidlá teraz možno inovovať pomocou nových snímačov kedykoľvek počas dlhej a spoľahlivej životnosti svietidla.
  Truelevel, povrchová montáž

  Navrhnuté s dôrazom na jednoduchú integráciu

  Široká škála svietidiel a systémov

   

  Inovovateľný otvor na snímač možno integrovať do väčšiny bežných kancelárskych svietidiel Philips. Je tiež navrhnutý na integráciu do káblových aj bezdrôtových systémov Interact Office a systému SpaceWise.

  Vstavané svietidlo FlexBlend

  Vstavané svietidlo FlexBlend

  Majitelia kancelárií a personál zodpovedný za osvetlenie hľadajú vysoko kvalitné a zároveň energeticky úsporné osvetlenie, ktoré vyhovuje normám a predpisom. Navrhnuté na podpo...

   

  Ďalšie informácie

  PowerBalance gen2

  PowerBalance gen2

  Pokiaľ ide o osvetlenie kancelárskych priestorov pomocou svietidiel LED, ľudia sú zvyčajne ochotní investovať do životnosti svietidiel za predpokladu, že sa im tieto investície vrátia. Systém zároveň...

   

  Ďalšie informácie

  Trueline

  TrueLine, závesné

  Architekti potrebujú riešenie osvetlenia, ktoré zodpovedá architektúre interiéru, na ktorom pracujú. Chcú svetelný pás s elegantným dizajnom a veľmi vysokým úrovňa...

   

  Ďalšie informácie

  Truelevel

  TrueLevel, závesné

  Súčasné systémy osvetlenia musia poskytovať oveľa viac než len svetlo. Ideálne kancelárske svietidlo musí prinášať úsporu a byť pripravené na využitie budúcich technológií. Okrem toho musí...

   

  Ďalšie informácie

  InterAct

  Interact Office

  Vďaka inteligentnému kancelárskemu osvetleniu riadenému softvérom Interact Office môžu kancelárske budovy získať cennú úsporu a zároveň poskytovať produktívnejšie a komfortnejšie pracovné prostredie.

   

  Ďalšie informácie

  SpaceWise

  SpaceWise – flexibilné osvetlenie pracovného priestoru

  SpaceWise je flexibilný systém LED osvetlenia so vstavanými bezdrôtovými ovládacími prvkami, ktoré vám umožnia konfigurovať kancelárske priestory do osvetľovacích zón.

   

  Ďalšie informácie

  Obráťte sa na nás


  Ak chcete zistiť viac o osvetlení vhodnom pre kancelárie, ktoré podporuje pohodlie na pracovisku, použite tento formulár.