Práve sa nachádzate na webe spoločnosti Philips lighting. K dispozícii máte lokalizovanú verziu.
Návrhy

  Vytvorte si svoje vlastné
  odtiene LED flavours

  Osvetlenie v obchode, ktoré je vždy podľa najnovších trendov

   

  Premeňte svoju predajňu a módnu kolekciu na pôsobivý obchodný zážitok s LED odtieňmi Philips. Objavte charakteristické osvetlenie, ktoré zvýrazní to najlepšie pri každom produkte a oblasti použitia, vďaka čomu budú biele odtiene jasnejšie, čierne farby pôsobivejšie, farebné motívy živšie a džínsové farby výraznejšie. Pomocou LED odtieňov môžete vytvoriť taký pôsobivý zážitok z obchodu, že sa zákazníkom nebude chcieť odísť.

  led odtiene

  Spoznajte LED odtiene

   

  Zistite, ako možno výberom správnych LED odtieňov pre vašu kolekciu dosiahnuť vhodný dojem a vyjadriť jedinečnosť vašej značky.

  Aké odtiene charakterizujú vašu značku? 

  Standard 930

  Pomocou teplých farieb a jemných odtieňov bielej vytvorte pokojnú a prívetivú atmosféru a zistite, ako možno spojiť tvorivosť s cenovou výhodnosťou.

  Premium White

  Tento nový štandard v oblasti predaja módneho oblečenia poskytuje intenzívnejšie biele odtiene prostredníctvom najlepšej technológie na trhu, no pritom s minimálnymi kompromismi v oblasti úspor energie.

  Výrazná biela

  Zvýšte efekt svojej prezentácie. Zvýraznite rozdiely v odtieňoch bielej, zvýšte kontrast čiernych tónov a vytvorte skutočný iskrivý efekt pri zachovaní teplých tónov pokožky.

  Prémiová farba

  Podčiarknite kontrast medzi farebnými a bielymi odtieňmi a vďaka novej hĺbke farieb dosiahnite sýtejší a živší zážitok z módneho oblečenia, ktorý nebude ovplyvňovaný pozadím a bude mať pozitívny vplyv na energetickú účinnosť.

  Denim

  Zvýraznite rozdiel medzi farbou džínsoviny – dokonca aj vypranej – a vyblednutým materiálom bez toho, aby to ovplyvnilo okolitú atmosféru vo vašej predajni.

  Podanie a sýtosť farieb


  Pri módnom oblečení je základom farba. Na základe indexu podania farieb (CRI) sa opisuje vnímanie farieb pri rôznych svetelných zdrojoch. Index CRI však neobsahuje informácie o sýtych farbách. Pri rovnakom indexe CRI môžu byť farby nedostatočne alebo nadmerne sýte. Je to zreteľne znázornené na grafe vpravo pri hodnote CRI 70, ktorá môže zodpovedať farbám tričiek, ktoré sú do veľkej miery nadmerne/nedostatočne sýte. Na odstránenie tohto nedostatku sme preto vyvinuli LED odtiene Philips, vďaka ktorým vaše kolekcie skutočne vyniknú a poskytnú skvelý zážitok.
  Podanie farieb

  Index podania farieb v porovnaní s indexom farebnej škály

  Kolekcia Jefa Montesa nadchýna londýnskych módnych odborníkov látkami, ktoré reagujú na LED osvetlenie Crisp White

   

  Montesova kolekcia bola špeciálne navrhnutá pre spoločnosť Philips Lighting s cieľom predstaviť možnosti bieleho LED osvetlenia obchodov s úžasnými efektmi.

   

  V priebehu kariéry Montesa fascinujú materiály so svetelnou pamäťou a odraz svetla od rôznych povrchov. V prípade tejto kolekcie skúmal interakciu svetla s vlastnými návrhmi. Montesova kolekcia Illuminosa & Velero inšpirovaná prístupom k osvetleniu predajní Philips Crisp White využíva materiály, ako napríklad laminát a nylon, na dosiahnutie atraktívnych odrazov svetla na odevoch.

   

  „Svetlo predstavuje dôležitý faktor pri tvorbe mojich kolekcií a biele svetlo je mimoriadne dôležité pri dosahovaní správneho účinku,“ hovorí holandský módny návrhár Jef Montes. „Biele LED svetlo z radu Philips Crisp White vytvára zaujímavé svetelné odrazy na materiáloch s líniami odevov, ktoré možno v bielom svetle zreteľne rozlíšiť.“

   

  Kolekcia bola prvý raz predstavená v hlavnej prevádzke obchodného domu House of Fraser’s na Oxford Street v Londýne a bude vystavená v marci na veľtrhu Lighting + Building vo Frankfurte. Spoločnosť House of Fraser sa rozhodla pre osvetlenie Crisp White v obchodoch v rôznych krajinách vrátane piatich prevádzok v Spojenom kráľovstve a v plánovaných predajniach v Číne.

  Prípadové štúdie

  • Eral 55

   Eral 55

   Dynamic shop window lighting makes a powerful difference at the high-end fashion store in Milan.

  • Popper

   Popper

   Popper fashion salon in Prague offers top fitting room lighting letting its clients choose the lighting scene the items will be worn. By doing so, they increase the comfort of shoppers and also their confidence for purchasing the items selected.

  • Sneakers Molo Store

   Sneakers Molo Store

   Take a look at how the Sneakers Molo store in Prague was able to turn shoppers into customers with the help of LED lighting from Philips lighting.

  • Deichmann Hohen Neuendorf

   Deichmann Hohen Neuendorf

   German shoe retailer, Deichmann, uses a range of different lighting effects to invite, guide and inspire customers.

  • Deichmann Leipzig

   Deichmann Leipzig

   Your fashion shop façade has just a few seconds to grab the attention of passers-by. Deichmann Leipzig implemented the PerfectScene dynamic window to display their products in the best possible white LED light.

  Interact Retail

  Osvetlenie predajní. Je všade. A čo ak by mohlo podporiť novú prevádzkovú efektívnosť, zlepšiť zážitok z predajne a získať údaje na hĺbkovú analýzu obchodu? Funkcia Interact Retail podporovaná prepojeným LED osvetlením vám umožňuje dosiahnuť to všetko a ešte viac. Vytvárajte úžasné a flexibilné obchodné priestory, podnecujte špecifické správanie kupujúcich stanovením zón a vrstiev osvetlenia a prostredníctvom smartfónov a aplikácie pre vašu predajňu prinášajte zákazníkom ponuky na základe toho, kde sa práve nachádzajú. Toto je inteligentný obchod.
  Jasne osvetlená fasáda obchodu

  Chcete sa dozvedieť viac?

   

  S otázkami sa obráťte na miestne kontaktné stredisko.