Ďalšie značky od

Služby v oblasti osvetlenia,
ktoré spĺňajú potreby vášho podnikania

Služby v oblasti osvetlenia, ktoré vytvárajú hodnotu


Dnešné technológie v oblasti osvetlenia dokážu oveľa viac než len zaistiť osvetlenie. Spoločnosť Philips stojí v popredí inovatívnych služieb v oblasti osvetlenia, pripravených na mieru, ktoré prinášajú požadovanú kvalitu osvetlenia za zlomok nákladov na energie a súčasne zlepšujú prevádzkové výsledky.

 

Služby spoločnosti Philips zahŕňajú: posúdenie súčasného osvetlenia, nový projekt osvetlenia, bezproblémovú údržbu, vzdialenú technickú podporu a garantovanú výkonnosť osvetlenia. Spolupracujte so spoločnosťou Philips a zaistite, aby sa osvetlenie stalo neoddeliteľnou súčasťou úspechu vašej spoločnosti. My sa postaráme o osvetlenie, aby ste sa vy mohli venovať podnikaniu.

Skvelý servisný plán, ktorý splní vaše potreby v oblasti osvetlenia

profesionálne služby – služby spoločnosti Philips Lighting
Profesionálne služby
Znalosti a zákaznícke riešenie projektu osvetlenia

 

Plánujete inovovať svoju osvetľovaciu sústavu? Posúdime existujúcu sústavu s prihliadnutím na vaše potreby a požiadavky a poskytneme jasné odporúčania a rady, ako optimalizovať projekt osvetlenia. Môže ísť o čokoľvek – od nového návrhu po jednoduchú výmenu za LED osvetlenie.

Služby počas životného cyklu – služby spoločnosti Philips
Služby počas životného cyklu
Predĺžte životnosť svojej osvetľovacej sústavy

 

Infraštruktúra osvetlenia je pre vašu organizáciu jedným z najcennejších prostriedkov zásadného významu, preto si túto investíciu chcete chrániť. Prostredníctvom správneho plánu údržby a pomoci na diaľku vám môžeme pomôcť predĺžiť životnosť produktov a optimalizovať ich výkonnosť s menším počtom narušení a neočakávaných výdavkov.

projektové služby – prenájom infraštruktúry osvetlenia
Služby správy
Výkon osvetlenia podľa aktuálnych výsledkov

 

Pristúpili by ste k celkovému prenájmu svojej infraštruktúry osvetlenia na zaistenie úplne bezproblémovej prevádzky? Naše služby správy sa o to postarajú – od úvodného návrhu a inštalácie až po trvalú bezproblémovú prevádzku a údržbu. Zohľadníme dokonca aj ekonomickú udržateľnosť a pomôžeme vám minimalizovať uhlíkovú stopu.

Otázky? Návrhy?

Bez obáv sa na nás kedykoľvek obráťte –
tešíme sa na vašu spätnú väzbu!