Práve sa nachádzate na webovej stránke osvetlenia Philips. K dispozícii máte lokalizovanú verziu stránky.
Návrhy

  Výber svietidla
  Nájdite to správne svietidlo pre Váš domov

  Tie pravé svietidlá pre každú miestnosť vo vašej domácnosti

   

  Náš široký sortiment svietidiel Vám pomôže rozžiariť každú miestnosť. Od podlahových a nástenných svietidiel až po stropné závesné svietidlá a stolné lampy, svietidlá Philips poskytujú dokonalé osvetlenie pre Váš domov. Pomocou nástroja Dizajnér Osvetlenia si pozrite, ako môžu naše produkty obohatiť vašu domácnosť o rôzne jedinečné štýly osvetlenia. Vyberte si ideálne osvetlenie pre konkrétnu miestnosť, od teplých a útulných, vytvorených osvetlením obývacej izby až po jasné, energizujúce typy osvetlenia kúpeľne a kuchyne. Vďaka produktom Philips nie sú žiadne dva nápady na osvetlenie interiéru domácnosti nikdy rovnaké.

  Vyberte si dokonalé osvetlenie
  pre svoj domov

  Sami si navrhnite osvetlenie Vašej domácnosti pomocou nášho nástroja Dizajnér Osvetlenia.

  Ďalšie kategórie osvetlenia

  Nájdite tú pravú žiarovku pre svoje svietidlo

   

  Pozrite si široký sortiment žiaroviek Philips Lighting. Môžete si vybrať z naozaj rôznych tvarov, štýlov a pätíc. Chcete vytvoriť skvelú atmosféru vo svojej obývačke alebo len ušetriť energiu a znížiť si tak účty za bývanie? Z našej ponuky si vždy vyberiete.

  Nekonečné možnosti systému HUE

   

  Spravte zo svojho každodenného osvetlenia niečo výnimočné. Upravte si farby alebo synchronizujte inteligentné svetlá podľa hudby a filmov.