Ďalšie značky od

Výber svietidla
Nájdite to správne svietidlo pre Váš domov

Tie pravé svietidlá pre každú miestnosť vo vašej domácnosti

 

Náš široký sortiment svietidiel Vám pomôže rozžiariť každú miestnosť. Od podlahových a nástenných svietidiel až po stropné závesné svietidlá a stolné lampy, svietidlá Philips poskytujú dokonalé osvetlenie pre Váš domov. Pomocou nástroja Dizajnér Osvetlenia si pozrite, ako môžu naše produkty obohatiť vašu domácnosť o rôzne jedinečné štýly osvetlenia. Vyberte si ideálne osvetlenie pre konkrétnu miestnosť, od teplých a útulných, vytvorených osvetlením obývacej izby až po jasné, energizujúce typy osvetlenia kúpeľne a kuchyne. Vďaka produktom Philips nie sú žiadne dva nápady na osvetlenie interiéru domácnosti nikdy rovnaké.

Vyberte si dokonalé osvetlenie
pre svoj domov

Sami si navrhnite osvetlenie Vašej domácnosti pomocou nášho nástroja Dizajnér Osvetlenia.

Ďalšie kategórie osvetlenia

Nájdite tú pravú žiarovku pre svoje svietidlo

 

Pozrite si široký sortiment žiaroviek Philips Lighting. Môžete si vybrať z naozaj rôznych tvarov, štýlov a pätíc. Chcete vytvoriť skvelú atmosféru vo svojej obývačke alebo len ušetriť energiu a znížiť si tak účty za bývanie? Z našej ponuky si vždy vyberiete.

Nekonečné možnosti systému HUE

 

Spravte zo svojho každodenného osvetlenia niečo výnimočné. Upravte si farby alebo synchronizujte inteligentné svetlá podľa hudby a filmov.