Práve sa nachádzate na webovej stránke osvetlenia Philips. K dispozícii máte lokalizovanú verziu stránky.
Návrhy

  Philips LED

  Prepnite na svetlo, ktoré je šetrné k vašim očiam

  Prečo Philips EyeComfort


  Osvetlenie nízkej kvality môže spôsobiť namáhanie očí. Philips LED svetlá sú navrhované tak, aby boli šetrné k vašim očiam. Teda presne tak, ako očakávate od dôveryhodnej značky.
  EyeComfort logo
  EyeComfort video

  Objavte našu radu EyeComfort

   

  Philips LED žiarovky sú dostupné v širokej škále tvarov a veľkostí. A preto nebolo nikdy jednoduchšie prepúť na LED osvetlenie. Vaše účty za energie sa vám poďakujú, ale čo je dôležitejšie budete si môcť vybrať pohodlné svetlo, ktoré je šetrné k vašim očiam a očiam vašej rodiny.

  • LED Žiarovka tvar sviečka (stmiev.)

   LED

   Žiarovka tvar sviečka (stmiev.)

   • 5 W (40 W)
   • E14
   • Teplá biela
   • Možnosť stmievania
  • LED Žiarovka (stmievateľná)

   LED

   Žiarovka (stmievateľná)

   • 5,5 W (40 W)
   • E27
   • Teplá biela
   • Možnosť stmievania

  Aké sú výhody EyeComfort

   

  Na trhu sa nachádza veľké množstvo LED svetiel, ale nie všetky sú vyrobené rovnako. To je dôvodom, prečo sme sa rozhodli vyvinúť našu radu produktov Philips EyeComfort. Všetky naše LED svetlá sú prispôsobené nášmu EyeComfort štandardu, ktorý porovnáva naše produkty so sadou kritérií komfortu: blikanie, oslnenie, stroboskopický efekt, fotobiologická bezpečnosť, stmievateľnosť, ladenie a podanie farieb – faktory, ktoré môžu ovplyvniť pohodlie vašich očí.

  Flicker
  Flicker

  Blikanie a stroboskopický efekt

   

  Niektoré LED svetlá môžu blikať alebo vytvárať stroboskopický efekt. To môže spôsobiť rozptýlenie, iritáciu a môže to zapríčiniť určité zdravotné problémy.

   

  EyeComfort LED svetlá sú navrhované tak, aby minimalizovali faktory, ktoré môžu zapríčiniť tieto efekty a zaisťujú absolútne pohodlie pre vaše oči, či už pri čítaní, práci alebo relaxácii.

  Flicker video
  Glare

  Oslnenie

   

  Niektoré LED svetlá môžu vytvárať žiaru, pri ktorej je zložité vidieť. Toto môže spôsobiť vizuálne nepohodlie a bolesti hlavy.

   

  EyeComfort LED svetlá sú navrhované tak, aby redukovali oslnenie a zabezpečovali absolútne pohodlie pre oči v každej izbe vášho domova.

  Flicker video
  Photo biological safety

  Fotobiologická bezpečnosť


  V súvislosti s fotobiologickou bezpečnosťou, sa naše LED svetlá nelíšia od tradičných žiaroviek. Neobsahujú vyššie množstvá svetla s krátkou vlnovou dĺžkou, ktoré môže spôsobovať riziko modrého svetla a spĺňajú bezpečnostné štandardy.
  Photo biological safety video
  Color rendering

  Podanie farieb


  Pojem podanie farieb odkazuje na to ako dobre dokáže svetelný zdroj podať farby.

   

  EyeComfort LED svetlá majú vysoký index farebného vykresľovania, ktorý znamená, že vaše bytové zariadenie sa bude javiť vo vysokom rozlíšení a v pravých farbách.

  Color rendering video
  Tunability icon

  Nastaviteľnosť

   

  Mnohé LED svetlá vydávajú len jednu ‘svetelnú teplotu’ – akou je teplá biela alebo biela denného svetla – čo znamená, že nemôžete meniť atmosféru v miestnosti.

   

  Oproti tomu, nastaviteľné EyeComfort LED svetlá vám umožňujú prispôsobenie svetelnej teploty. To vám umožní výber povzbudzujúceho studeného svetla ráno alebo útulného tlmeného svetla v noci.

  Tunability video
  Noise icon

  Hluk

   

  Niektorým ľuďom sa zdá, že LED svetlá vytvárajú iritujúci šum. Toto je zapríčinené spôsobom akým žiarovky používajú elektrinu na vyžarovanie svetla.

   

  EyeComfort LED svetlá boli navrhnuté tak, aby eliminovali počuteľné zvuky, tak aby ste mohli pracovať, študovať alebo hrať sa bez akéhokoľvek rozptýlenia.

  Strobe video
  Dimmable icon

  Stmievateľnosť

   

  Niektoré 'stmievateľné' LED svetlá nižšej kvality majú tendenciu blikať keď sa svetlo zapína.

   

  Naše EyeComfort LED svetlá používajú inteligentný elektronický dizajn a tak vytvárajú perfektnú atmosféru a jemné riešenie pre vaše oči.

  Dimmable video

  “Výber správneho osvetlenia je veľmi dôležitý”

   

  “Typ osvetlenia, ktoré používame v každodennom živote môže mať dopad na kvalitu nášho života. Napríklad regulovanie farebnosti a intenzity osvetlenia počas dňa, môže zlepšiť naše spacie návyky, ktoré môžu byť kritickými determinantmi našej pohody a zdravia. Naopak nekvalitné osvetlenie môže mať škodlivé dopady na kvalitu života a môže viesť k narušeným spacím návykom, zrakovému nepohodliu alebo aj bolestiam hlavy. Výber správneho osvetlenia je veľmi dôležitý.”

  Andrew Stockman Professor at the Institute of Ophthalmology
  Andrew Stockman, Profesor očného lekárstva
  University College London (UCL)
  Critical benefits of EyeComfort

  Kritické výhody EyeComfort

   

  Osvetlenie môže hrať dôležitú úlohu pri produktivite, vývine zraku dieťaťa, pomoci starším a našom cykle zobúdzania sa a spánku. Pozrite si video Andrewa Stockmana, profesora očného lekárstva, o tom ako EyeComfort vytvára vhodné osvetlenie a prečo je to potrebné.

  Fakty a čísla o zraku

  Fakty a čísla o zraku

   

  Čo si myslia o osvetlení ľudia z rôznych častí sveta? Opýtali sme viac ako 10,000 ľudí z celej planéty na ich názory na osvetlenie. Prezrite si naše kľúčové zistenia a porovnajte sa.

  Globálny výskum ukazuje, že zhoršenie zraku je veľkou obavou u množstva ľudí, ale iba málokto podnikne kroky na jeho udržanie. Zlepšovanie pohodlia pre vaše oči môže byť také jednoduché ako zaskrutkovanie inej žiarovky. Kliknite nižšie a preskúmajte zistenia, o ktoré sme sa podelili s médiami.

  Objavte kompletnú radu EyeComfort produktov

   

  EyeComfort LED žiarovky a svietidlá sú navrhované tak, aby ponúkali vysokú kvalitu a pohodlné svetlo. Prezrite si našu kompletnú radu LED svetiel a prineste EyeComfort do každej miestnosti vo vašom domove.

   

  Objavte radu produktov

  Navrnuté pre pohodlie vašich očí. Navštívte philips.com/eyecomfort pre bližšie informácie o blikaní, stroboskopickom efekte a iných EyeComfort parametroch.