Práve sa nachádzate na webe spoločnosti Philips lighting. K dispozícii máte lokalizovanú verziu.
Návrhy

   Osvetlenie kuchyne

   Prečo práve osvetlenie kuchyne od spoločnosti Philips?

    

   Kuchyňa je centrom vášho domova. Je to miesto, kde sa stretávate pri varení, pri jedle a pri oslavách. Len výborné osvetlenie kuchyne však dokáže všetko rozžiariť. Ukážeme vám nápady na osvetlenie kuchyne, ktoré sú nádherne praktické a funkčné, no súčasne sú aj hrejivé a prívetivé. Vrátane kombinácie celkového, akcentačného a pracovného osvetlenia, ktorá vám umožní naplno využiť to, čo vaša kuchyňa ponúka. Nech už v kuchyni pripravujete čokoľvek, pomôžeme vám navodiť tú správnu atmosféru.

   Philips Amaze Hue

   Závesné svietidlo

    

   Pridajte do systému Philips Hue závesné svietidlo Amaze Philips Hue White Ambiance a vychutnajte si prirodzené biele svetlo, pri ktorom sa vám bude ľahšie prebúdzať, naberať energia, sústrediť, čítať a relaxovať. Vyberte si toto jedinečne navrhnuté závesné svietidlo, ktoré sa hodí do každého interiéru.

   Logo LED
   Ikona začiarknutia
   Vysokokvalitné LED osvetlenie
   Ikona začiarknutia
   Teplé biele až žiarivé studené denné svetlo
   Ikona začiarknutia
   Garantované plynulé bezdrôtové stmievanie
   Svietidlo Philips Amaze 4023331P7

   Nápady na osvetlenie kuchyne

    

   Máte už v kuchyni pekné stropné svietidlo? Je to dobrý začiatok, pretože stropné svietidlá zabezpečia základné nasvietenie, podľa ktorého sa možno výborne orientovať. Toto osvetlenie však nestačí na osvetlenie všetkých častí kuchyne. Odporúčame LED svetelné zdroje – vydávajú jemné biele svetlo, sú stmievateľné a energeticky úsporné. V závislosti od veľkosti vašej kuchyne by ste mali uvažovať o použití nasledujúcich súčastí pri plánovaní osvetlenia kuchyne:

   Len to najlepšie pre vašu kuchyňu – prehľad všetkých výhod

   5-ročná záruka
   Okrem štandardnej 2-ročnej záruky na toto svietidlo Spoločnosť Philips ponúka 5-ročnú záruku na LED systém, teda na LED modul a napájač tohto svietidla.
   Teplota chromatickosti svetla
   Svetlo môže mať rôznu teplotu chromatickosti udávanú v Kelvinoch, ktoré sa označujú písmenom K. Svietidlá s nízkou hodnotou uvádzanou v Kelvinoch vyžarujú teplé, príjemnejšie svetlo, zatiaľ čo svietidlá s vyššou hodnotou Kelvinov vyžarujú chladné, energizujúcejšie svetlo. Toto svietidlo Philips prináša teplé biele svetlo na vytvorenie príjemnejšej atmosféry.
   Energeticky úsporné svietidlo Philips
   Toto energeticky úsporné svietidlo Philips šetrí energiu v porovnaní s tradičnými svetelnými zdrojmi, pomáva vám ušetriť peniaze za účty za elektrinu a urobiť čosi pre životné prostredie.
   LED diódy s priemerne 15-ročnou životnosťou
   Svetelný zdroj, ktorému môžete dôverovať. Integrované LED využívané v svietidle LED vydržia až 15 000 hodín (čo zodpovedá 15 rokom pri priemernom používaní 3 hodiny denne a minimálne 13 000 zapnutiam a vypnutiam). Je to príjemný pocit, keď sa nemusíte zaoberať údržbou ani výmenami žiaroviek a máte dokonale osvetlenú domácnosť.

   Osvetlite si pracovnú časť kuchyne


   Amatérski kuchári to vedia najlepšie: pri varení nie je nič dôležitejšie než žiarivé svetlo. Ak chcete mať z varenia úžasný zážitok, je veľmi dôležité vybrať si rovnomerné a nereflexné kuchynské osvetlenie. Na túto oblasť kuchyne sa najlepšie hodí neutrálne biele svetlo.
    
   Ak máte kuchyňu spojenú s obývacou izbou, v jedálenskej časti treba osadiť svietidlá, pretože táto časť sa dosť často využíva: či už ide o romantickú večeru pre dvoch, jedlo s priateľmi alebo domáce úlohy. Vždy sa tu niečo deje. Preto musíte mať možnosť upraviť osvetlenie kuchyne podľa činností, ktoré tu prebiehajú. Závesné svetlo nad jedálenským stolom vyžaruje teplé biele svetlo, ktoré možno regulovať, je určite dobrou voľbou, pretože toto svetlo možno upraviť podľa vašich individuálnych potrieb.
    
   Dekoratívne osvetlenie kuchyne vám ešte vo väčšej miere umožní dodať kuchyni teplo a príjemnú atmosféru. LED svetelné zdroje vyžarujú úžasne teplé biele svetlo a vyznačujú sa výnimočne dlhou životnosťou. Farebné svetlo môže prispieť k vytvoreniu priateľskej atmosféry v kuchyni. Stačí zmeniť farbu v závislosti od vašej nálady a budete sa vo svojej vlastnej kuchyni cítiť pohodlne.

   Projekt osvetlenia kuchyne – tipy

   Projekt osvetlenia kuchyne – tipy od spoločnosti Philips

   Zistite, ako výrobky Philips osvetlia vašu kuchyňu

   Ikona začiarknutia
   Funkčné svietidlá, ktoré nie je vidno, sú namontované pod hornými skrinkami a osvetľujú pracovnú dosku s cieľom zaistiť vašu bezpečnosť pri rôznych činnostiach v kuchyni.
   Ikona začiarknutia
   Skryté bodové reflektory umiestnené na vrchu horných skriniek osvetľujú strop a steny, čím vytvárajú osvetlenie bez tieňov. Bez ohľadu na intenzitu požadovaného osvetlenia naše stmievateľné žiarovky WarmGlow príjemne žiaria – čím viac ich stlmíte, tým je svetlo teplejšie.
   Ikona začiarknutia
   Zabudované bodové reflektory nad kuchynským drezom zaisťujú funkčné osvetlenie potrebné v tejto časti.
   Ikona začiarknutia
   Niektoré časti, ako napríklad barový pult alebo pracovnú plochu, možno zvýrazniť svetlami svietiacimi od stropu – takto môžete vytvárať kontrasty a ozvláštniť osvetlenie kuchyne. Individuálne osvetlenie vytvorte pomocou systému Philips Hue a vyberte si z viac než 16 miliónov farieb.
   Ikona začiarknutia
   Stmievateľné svietidlá umožnia vytvoriť za jedálenským stolom dokonalú atmosféru v každej situácii. Vďaka svetelným zdrojom SceneSwitch si môžete vybrať spomedzi 3 rôznych nastavení osvetlenia – nevyžaduje sa žiadny stmievač ani montáž.

   Philips Amaze Hue

   Závesné svietidlo

   Svietidlo Philips Amaze 4023331P7