Práve sa nachádzate na webovej stránke osvetlenia Philips. K dispozícii máte lokalizovanú verziu stránky.
Návrhy

   Osvetlenie pracovne

   Prečo práve osvetlenie domácej kancelárie od spoločnosti Philips?

    

   Z vašej domácnosti sa môže stať skvelé pracovisko. V tichej domácej kancelárii sa možno oveľa jednoduchšie sústrediť na zložitý pracovný projekt, školskú esej, či dokonca aj na účty, ktoré treba zaplatiť. Ukážeme vám, ako využiť naše štýlové stolové svietidlá a stolové osvetlenie a vytvoriť si dokonalú atmosféru pomocou osvetlenia pre domáce kancelárie. Vďaka tomu môžete uvoľnene, no produktívne pracovať a s ľahkosťou zvládnuť každú úlohu, ktorú máte pred sebou.

   Philips Hue Phoenix

   Stolové svietidlo

    

   Stolové svietidlo Philips Hue Phoenix poskytuje stmievateľné teplé až chladné biele svetlo, ktoré zodpovedá vašim každodenným činnostiam. K vašej domácej sieti Wi-Fi sa pripojte pomocou zariadenia Hue bridge (nie je súčasťou dodávky) a zaistite si bezproblémové ovládanie pomocou inteligentného zariadenia.

   Logo LED
   Ikona začiarknutia
   Štyri svetelné kombinácie
   Ikona začiarknutia
   Teplé až studené biele svetlo
   Ikona začiarknutia
   3D profil zaistí žiarivý efekt svetla

   Stolové osvetlenie : zistite, ako spoločnosť Philips dokáže osvetliť každý priestor vašej domácej kancelárie

    

   V prípade stolového osvetlenia treba uvažovať o kombinácii rôznych svetelných zdrojov. Stropné svietidlo slúži na všeobecné osvetlenie a zaisťuje základné osvetlenie miestnosti, ktoré je dôležité na zmiernenie zaťaženia očí a zabránenie únave. Nepriame osvetlenie, aké vyžarujú napríklad nástenné alebo podlahové svietidlá vytvára útulnú atmosféru, ktorá je mimoriadne dôležitá na zaistenie príjemného pracovného priestoru. Najdôležitejším je však osvetlenie samotného pracovného stola. Môžete si vybrať stolovú lampu s flexibilným ramenom, ktoré sa dá nastaviť. To je dôležité na osvetlenie celej pracovnej plochy bez oslnenia. Tieňom možno zabrániť umiestnením stolovej lampy oproti dominantnej ruke: praváci by si ju mali umiestniť vľavo, ľaváci zas na druhú stranu. Rozličné svetelné zdroje, ktoré ponúkame, vašu domácu kanceláriu nielen osvetlia, ale ju aj skrášlia: vyberte si svetlá, ktoré doplnia nábytok a zvýraznia váš osobný štýl.

   Len to najlepšie pre váš stôl – prehľad všetkých výhod

   5-ročná záruka
   Okrem štandardnej 2-ročnej záruky na toto svietidlo Spoločnosť Philips ponúka 5-ročnú záruku na LED systém, teda na LED modul a napájač tohto svietidla.
   Teplota chromatickosti svetla
   Svetlo môže mať rôznu teplotu chromatickosti udávanú v Kelvinoch, ktoré sa označujú písmenom K. Svietidlá s nízkou hodnotou uvádzanou v Kelvinoch vyžarujú teplé, príjemnejšie svetlo, zatiaľ čo svietidlá s vyššou hodnotou Kelvinov vyžarujú chladné, energizujúcejšie svetlo. Toto svietidlo Philips prináša teplé biele svetlo na vytvorenie príjemnejšej atmosféry.
   Energeticky úsporné svietidlo Philips
   Toto energeticky úsporné svietidlo Philips šetrí energiu v porovnaní s tradičnými svetelnými zdrojmi, pomáva vám ušetriť peniaze za účty za elektrinu a urobiť čosi pre životné prostredie.
   LED diódy s priemerne 15-ročnou životnosťou
   Svetelný zdroj, ktorému môžete dôverovať. Integrované LED využívané v svietidle LED vydržia až 15 000 hodín (čo zodpovedá 15 rokom pri priemernom používaní 3 hodiny denne a minimálne 13 000 zapnutiam a vypnutiam). Je to príjemný pocit, keď sa nemusíte zaoberať údržbou ani výmenami žiaroviek a máte dokonale osvetlenú domácnosť.

   Projekt osvetlenia domácej kancelárie – tipy

   Stolová lampa Philips – zastavený obraz videa

   Stolové osvetlenie od spoločnosti Philips: Vytvorte si dokonalú domácu kanceláriu

   Ikona začiarknutia
   Stolovú lampu si umiestnite na opačnú stranu voči svojej dominantnej ruke, aby ste pri čítaní alebo písaní obmedzili tiene.
   Ikona začiarknutia
   Farebné alebo náladové svetlo vám môže pomôcť sústrediť sa na prácu. Systém Philips Hue vám umožní navodiť dokonalú atmosféru vďaka viac než 16 miliónom farieb.
   Ikona začiarknutia
   Obrazovku počítača treba chrániť pred lúčmi prirodzeného denného svetla a pred svetelným lúčom stolovej lampy – pomôže vám to predísť oslneniu pri práci s počítačom.
   Ikona začiarknutia
   Zaistite, aby vám stolová lampa osvetľovala celý pracovný priestor.
   Ikona začiarknutia
   Na čítanie a písanie sa odporúča kombinácia funkčného a všeobecného osvetlenia: stmievateľné osvetlenie dokáže napríklad zmierniť únavu očí. Vďaka svetelným zdrojom SceneSwitch si môžete vybrať spomedzi 3 rôznych nastavení osvetlenia, pričom sa nevyžaduje žiadny stmievač ani montáž.
   Ikona začiarknutia
   Obrazy, fotografie alebo nábytok možno zvýrazniť podlahovými alebo stolovými svietidlami. Bez ohľadu na intenzitu požadovaného osvetlenia naše stmievateľné žiarovky WarmGlow príjemne žiaria – čím viac ich stlmíte, tým je svetlo teplejšie.
   Stolová lampa Philips Hue Phoenix