Práve sa nachádzate na webe spoločnosti Philips lighting. K dispozícii máte lokalizovanú verziu.
Návrhy

   Osvetlenie obývacích izieb

   Prečo práve osvetlenie obývacích izieb od spoločnosti Philips?

    

   Obývacia izba je srdcom vášho domova. V nej zažívate množstvo rôznych situácií – oddychujete s priateľmi, sledujete televíziu z gauča, pracujete alebo si pochutnávate na jedle. Ukážeme vám, ako si prispôsobiť osvetlenie tak, aby bolo vhodné na to, čo robíte, či už ide o žiarivé stropné svetlá alebo príjemné svietidlá do obývacej izby. Bez ohľadu na to, čo práve robíte, osvetlenie vašej obývacej izby navodí dokonalú atmosféru.

   Philips myLiving RING

   Závesné svietidlo

   Vneste do svojej obývacej izby úžasné efekty pomocou závesného svietidla, ktoré jej dodá nádych modernej hravosti bez ohľadu na to, či svetlo svieti alebo nie.
   Ikona začiarknutia
   Vytvorte štýlovú a prívetivú atmosféru
   Ikona začiarknutia
   Vysokokvalitné materiály
   Ikona začiarknutia
   Vytvorte krásne svetelné efekty
   Svietidlo Philips RING 4091331PN

   Nápady na osvetlenie obývacej izby – na vytvorenie útulnej atmosféry

    

   Vaša obývacia izba sa musí prispôsobiť mnohým situáciám, pretože nie každé svetlo sa hodí na každú príležitosť. Stropné svietidlo tvorí základ dokonalého osvetlenia obývacej izby. V tomto prípade možno použiť stmievateľné svietidlo na vytvorenie celej škály svetelných odtieňov od žiarivého bieleho svetla po príjemne teplé svetlo. Odporúčame LED svetelné zdroje – vytvárajú jemné biele svetlo, sú stmievateľné a úsporné. Stropné svietidlo je veľmi užitočné pri hre, upratovaní a pri práci Ak sa chcete, v izbe cítiť príjemnejšie, môžete osvetlenie doplniť týmito prvkami:

    

   • Stolové svietidlá na jedálenskom stole, na parapetoch alebo policiach
   • Podlahové svietidlá v blízkosti gauča alebo kresla na čítanie
   • Nástenné osvetlenie kombinované so zrkadlami, obrazmi, sochami
   • Zabudované osvetlenie napr. v policiach s knihami

   Len to najlepšie pre vašu obývačku – prehľad všetkých výhod

   5-ročná záruka
   Okrem štandardnej 2-ročnej záruky na toto svietidlo Spoločnosť Philips ponúka 5-ročnú záruku na LED systém, teda na LED modul a napájač tohto svietidla.
   Teplota chromatickosti svetla
   Svetlo môže mať rôznu teplotu chromatickosti udávanú v Kelvinoch, ktoré sa označujú písmenom K. Svietidlá s nízkou hodnotou uvádzanou v Kelvinoch vyžarujú teplé, príjemnejšie svetlo, zatiaľ čo svietidlá s vyššou hodnotou Kelvinov vyžarujú chladné, energizujúcejšie svetlo. Toto svietidlo Philips prináša teplé biele svetlo na vytvorenie príjemnejšej atmosféry.
   Energeticky úsporné svietidlo Philips
   Toto energeticky úsporné svietidlo Philips šetrí energiu v porovnaní s tradičnými svetelnými zdrojmi, pomáva vám ušetriť peniaze za účty za elektrinu a urobiť čosi pre životné prostredie.
   LED diódy s priemerne 15-ročnou životnosťou
   Svetelný zdroj, ktorému môžete dôverovať. Integrované LED využívané v svietidle LED vydržia až 15 000 hodín (čo zodpovedá 15 rokom pri priemernom používaní 3 hodiny denne a minimálne 13 000 zapnutiam a vypnutiam). Je to príjemný pocit, keď sa nemusíte zaoberať údržbou ani výmenami žiaroviek a máte dokonale osvetlenú domácnosť.

   Osvetlite si obývaciu izbu

    

   Svietidlá neprinášajú do obývacej izby len žiarivé svetlo, ich svetlo môže byť aj dekoratívne. Môžete určiť, čo zvýrazniť, a začleniť svetlo do návrhu svojho interiéru. Stačí len použiť dokonalé osvetlenie obývacej izby. Požiadavky na osvetlenie obývacej izby sa líšia v závislosti od jej veľkosti – svetlé zariadené miestnosti si vyžadujú menej svetla než tmavšie miestnosti a nepriame osvetlenie vytvára útulnú atmosféru.

    

   Máte v obývacej izbe jedálenský priestor? V tom prípade by ste mali uvažovať o jeho osvetlení pomocou stmievateľného závesného svietidla nad stolom. To vám umožní meniť úroveň osvetlenia podľa vašich potrieb – pri jedle, pri sledovaní večerných športových prenosov alebo pri práci. Nástenné svietidlá v kombinácii so zrkadlami alebo obrazmi vám pomôžu vytvoriť útulnú atmosféru, rovnako ako stolové lampy umiestnené na parapetoch, poličkách a príručných stolíkoch.

   Projekt osvetlenia obývacej izby – tipy

   Obývacia izba podľa spoločnosti Philips – zastavený obraz videa

   Pozrite sa, ako žiarovky Philips WarmGlow navodia dokonalú atmosféru vo vašej obývačke

   Ikona začiarknutia
   Za svoje kreslo na čítanie umiestnite podlahové svietidlo, aby ste mali dostatok svetla pri čítaní vašej obľúbenej knihy. Vďaka našim produktom SceneSwitch môžete nastaviť niektorú z 3 rozličných scén od žiarivého svetla po útulné žiarenie a úplne bez stmievača.
   Ikona začiarknutia
   Obrazy a fotografie možno zvýrazniť stropnými bodovými reflektormi. Bez ohľadu na intenzitu požadovaného osvetlenia naše stmievateľné žiarovky WarmGlow príjemne žiaria – čím viac ich stlmíte, tým je svetlo teplejšie.
   Ikona začiarknutia
   Farebné svetlo alebo stmievateľné svietidlá možno použiť na úpravu atmosféry. Odporúčame vám systém Philips Hue – s viac než 16 miliónmi farieb, ktoré vám umožnia zmeniť každodenné osvetlenie na výnimočný zážitok.

   Philips myLiving RING

   Závesné svietidlo

   Svietidlo Philips RING 4091331PN