Práve sa nachádzate na webe spoločnosti Philips lighting. K dispozícii máte lokalizovanú verziu.
Návrhy

   Osvetlenie suterénu a domácej dielne

   Prečo práve osvetlenie suterénu od spoločnosti Philips?

    

   Ako využívate suterén? Ako práčovňu alebo sklad? Máte tam miestnosť, ktorú celá rodina využíva na rôzne koníčky alebo sa tu hrajú deti? Dokonca tu môže byť ďalšia obývačka. Bez ohľadu na spôsob jeho využitia neprítomnosť denného svetla, nízke stropy a chýbajúce okná spôsobujú, že si osvetlenie suterénu vyžaduje netradičné nápady. Pomôžeme vám premeniť suterén na žiarivé miesto vďaka stropným svetlám, energeticky účinnému LED osvetleniu a akcentačným svietidlám, ktoré každému poskytnú pocit bezpečia a pohodlia.

   Snímač pohybu systému Philips Hue

   Príslušenstvo

   Doplňte systém Philips Hue snímačom pohybu pre vaše potreby, bezproblémovú prevádzku a úsporu energie. Snímač pohybu sa napája pomocou batérie a je úplne bezdrôtový, preto ho v domácnosti môžete umiestniť kamkoľvek. Možnosť jednoduchej konfigurácie pomocou aplikácie Philips Hue.
   Ikona začiarknutia
   Prepojte až 50 svietidiel systému Philips Hue
   Ikona začiarknutia
   Aktivuje vaše svietidlá systému Hue pri zistení pohybu
   Ikona začiarknutia
   Žiadne káble, preto ho v domácnosti môžete umiestniť kamkoľvek
   Snímač pohybu systému Philips Hue

   Funkčné osvetlenie suterénu – dokonalé pre práčovne a skladovacie priestory

    

   Suterény predstavujú multifunkčné miestnosti, ktoré možno využívať ako práčovne, rovnako ako skladové priestory, preto má ich dobré osvetlenie zásadný význam. Klasické stropné svetlá sa bežne odporúčajú s cieľom získať dostatok svetla v zvyčajne tmavých priestoroch. LED osvetlenie suterénu je výhodné, pretože tieto svietidlá sú energeticky účinné a poskytujú žiarivé svetlo, ktoré je veľmi dôležité pri vykonávaní domácich prác. Môže vám poslúžiť pri osvetlení skladovacích priestorov pomocou nástenných a prichytávacích svietidiel, aby ste mali istotu, že vždy nájdete to, čo hľadáte. V práčovniach je veľmi dôležité namontovať svietidlá odolné voči vode v dôsledku zvýšenej vlhkosti.

    

   Dôležité vlastnosti osvetlenia suterénu:

    

   • Žiariví osvetlenie na zaistenie bezpečnosti pri práci
   • Spoľahlivá odolnosť
   • Vysoká energetická účinnosť
   • Svietidlá odolné voči vode vo vlhkých miestnostiach, napríklad v práčovniach

   Len to najlepšie pre vašu obývačku – prehľad všetkých výhod

   5-ročná záruka
   Okrem štandardnej 2-ročnej záruky na toto svietidlo Spoločnosť Philips ponúka 5-ročnú záruku na LED systém, teda na LED modul a napájač tohto svietidla.
   Teplota chromatickosti svetla
   Svetlo môže mať rôznu teplotu chromatickosti udávanú v Kelvinoch, ktoré sa označujú písmenom K. Svietidlá s nízkou hodnotou uvádzanou v Kelvinoch vyžarujú teplé, príjemnejšie svetlo, zatiaľ čo svietidlá s vyššou hodnotou Kelvinov vyžarujú chladné, energizujúcejšie svetlo. Toto svietidlo Philips prináša teplé biele svetlo na vytvorenie príjemnejšej atmosféry.
   Energeticky úsporné svietidlo Philips
   Toto energeticky úsporné svietidlo Philips šetrí energiu v porovnaní s tradičnými svetelnými zdrojmi, pomáva vám ušetriť peniaze za účty za elektrinu a urobiť čosi pre životné prostredie.
   LED diódy s priemerne 15-ročnou životnosťou
   Svetelný zdroj, ktorému môžete dôverovať. Integrované LED využívané v svietidle LED vydržia až 15 000 hodín (čo zodpovedá 15 rokom pri priemernom používaní 3 hodiny denne a minimálne 13 000 zapnutiam a vypnutiam). Je to príjemný pocit, keď sa nemusíte zaoberať údržbou ani výmenami žiaroviek a máte dokonale osvetlenú domácnosť.

   Útulné osvetlenie suterénu – pre pohodlné obývacie izby v suteréne

    

   V prípade presunutia obývačky do suterénu si treba starostlivo premyslieť voľbu osvetlenia. V dôsledku nedostatku denného svetla by sa do týchto priestorov malo namontovať viac osvetlenia než do zvyšnej časti domu. Keď začnete stropným svietidlom na základné nasvietenie miestnosti, odporúča sa pracovať s akcentačným osvetlením, akým sú napríklad nástenné svietidlá, podlahové lampy a prichytávacie svietidlá na obrazoch zrkadlách alebo policiach. Vďaka tomu dosiahnete mimoriadne dobré výsledky pri oslavách, relaxovaní a v obývacích izbách. Ak potrebujete ďalšiu inšpiráciu v prípade osvetlenia obývacej izby, kliknite sem

   Projekt osvetlenia suterénu – tipy

   Suterén podľa spoločnosti Philips – zastavený obraz videa

   Osvetlenie suterénu od spoločnosti Philips: Nájdite vhodné osvetlenie do svojho suterénu

   Ikona začiarknutia
   Vyberte si svietidlá odolné voči vode do vlhkých miestností, ako je napríklad práčovňa.
   Ikona začiarknutia
   V suteréne si vytvorte dokonalý priestor na večierky vďaka farebnému osvetleniu systému Philips Hue.
   Ikona začiarknutia
   Priestory na večierky a skladové priestory treba osvetliť pomocou žiarivých bodových reflektorov.
   Ikona začiarknutia
   Stmievateľné osvetlenie vytvára dokonalú atmosféru obývacej izby. Naše žiarovky WarmGlow vyžarujú príjemné svetlo – čím väčšie stlmenie, tým teplejšie svetlo.
   Ikona začiarknutia
   Obývacie izby v suteréne vyžadujú viac svetelných zdrojov na vyváženie nedostatku denného svetla. Svetelné zdroje SceneSwitch ponúkajú 3 scény od žiarivého denného svetla po útulné jemné žiarenie bez potreby stmievača.

   Snímač pohybu systému Philips Hue

   Príslušenstvo

   Snímač pohybu systému Philips Hue